Strona główna Aktualności Z miasta Wędkarz znalazł ciało zaginionej pabianiczanki

Wędkarz znalazł ciało zaginionej pabianiczanki

15
Policja poinformowała dziś, że przerwane zostały poszukiwania zaginionej 79-letniej pabianiczanki. Kobieta została odnaleziona. Niestety, nie żyje.

79-latka mieszkała przy ul. 20 Stycznia. Miała kłopoty z pamięcią, dlatego gdy po dwóch dnia nie wróciła do domu, opiekunka socjalna zgłosiła na policję zaginięcie. Zawiadomienie wpłynęło 7 lipca.

Dziś (13 lipca) policja poinformowała, że ciało kobiety zostało odnalezione na polach za Lewitynem, w stronę Bychlewa. Martwą kobietę spostrzegł wędkarz.

REKLAMA
Subskrybuj
Powiadom o
15 komentarzy
najstarszy
najnowszy
Inline Feedbacks
View all comments

Tam nie wolno łapać ryb !

Złap to Ty się za głowę 😐

Na jakiej podstawie nie wolno łapać ryb? Jeżeli ma kartę wędkarska to możesz go…. Dodatkowo ten odcinek dobrzynki to odcinek nie wymagający zezwolenia.

Nie wolno na podstawie regulaminu, dla umiejących czytać ze zrozumieniem dostępny jest on tutaj: http://mosir.pabianice.pl/wp-content/uploads/2020/09/regulamin_lewityn.pdf

Chyba mowa o Dobrzynce a nie o Lewitynie. Ale widać, że nie umiesz przeczytać jednego zdania ze zrozumieniem.

Skoro wędkował nielegalnie to powinien dostać mandat. Policja ma jego dane więc problemu nie ma.

Aaaaaaa….. akurat z wędką przechodził…. obok Lewityna.

Już się Polaczki Pabianiczoki odzywają… Mandat mu dać bo napewno łowił nielegalnie… Miasto patoli!

Nie miasto, naród pozbawiony empatii, bo naoglądali się „mędrców” na prywatnych grupach na FB. Naród, który szybko zapomniał o podwalinach, które przekazywali rodzice, a zapomniał bo nie było to w stylu krwiożerczego serialu z TV. Naród, który chce być światowy, ale w jego najgorszym, a nie najlepszym wydaniu. A dlaczego? Bo tak łatwiej, bo ich ego jest wieksze niż dłóg narodowy, bo uwierzyli, że dobrobyt bierze się sam, a nie z ciężkiej pracy każdego z osobna.

A tak! A św. pamięci kobiecie mandat za pływanie w miejscu niedozwolonym!

Czytając komentarze o ukaranie mężczyzny mandatem dochodzę do wniosku że nazwa Pojebanice nie przez przypadek jest w użyciu.

Gdyby kobitka miała z pięćdziesiąt lat mniej to tematu wędkarza zapewne by nie było a tak to obraz polskiego katolika wychodzi /współczującego samarytanina/.

Aż dziw bierze, że jeszcze żaden idiota nie napisał, żeby oddała pieniądze za akcję ratunkową. Oraz jej dzieci i wnuki do czwartego pokolenia.

no Ty napisałeś także ten… pfff.. sam wiesz