Strona główna Aktualności Z miasta Firma do przebudowy amfiteatru wybrana

Firma do przebudowy amfiteatru wybrana

6
Po zakończonym unieważnieniem przetargu na przebudowę amfiteatru w parku Wolności drugie postępowanie w tej sprawie przyniosło rozstrzygnięcie.

Urzędnicy z magistratu wyłonili wykonawcę, który zrealizuje powyższą inwestycję. Były nią zainteresowane dwie firmy – jedna, z Łodzi, zażądała za wykonanie prac 2.192.634 zł, druga, z Pabianic – 2.099.769 zł. Żadna z ofert nie przekroczyła kwoty, jaką na ten cel zarezerwowano w budżecie miasta (2.200.000 zł). Wybrano tańszą.

W zakres przedsięwzięcia wejdzie budowa sceny i widowni. Na trybunach przewidziano prawie 830 stałych, plastikowych siedzisk z możliwością dostawienia tymczasowych.

Zmieni się ponadto otoczenie (łączna powierzchnia robót to ponad 1900 metrów kwadratowych) – plac zostanie utwardzony kostką brukową, nastąpi poszerzenie drogi dojazdowej do sceny, przebudowa instalacji energetycznej ze zmianą lokalizacji lamp oświetleniowych, będą też nowe trawniki i elementy małej architektury (m.in. balustrady, kosze na śmieci).

Na realizację inwestycji firma z Pabianic ma rok.

REKLAMA
Subskrybuj
Powiadom o
6 komentarzy
najstarszy
najnowszy
Inline Feedbacks
View all comments

Tylko, żeby drzew nie wycieli i nie zrobili betonowej dżungli…

Cena mocno promocyjna jak za tyle roboty biorąc pod uwagę inwestycje w barak dla zapchlonych kotów za 600k i kibel za ponad 300k czy kurnik na Waltera za 3 melony.

I na to przyjdzie kochana młodziez i będzie niszczyć jak na lewitynie a kochana straż miejska będzie dawać kolejne ostrzeżenia
Oby tak nie było

A jak się skończy kasa, to zrobią amfiteatr z miejscami stojącymi, tak jak zrobili staw bez wody :-))))

Ciekawe czy osoby niezaszczepione będą mogły korzystać z amfiteatru?

Mam nadzieję, że nie.