Strona główna Dzieje się Rozrywka W Starej Tkalni zabrakło miejsca

W Starej Tkalni zabrakło miejsca

4

Pół tysiąca osób bawiło się w nowym klubie muzycznym przy ul. Zamkowej 4. Bez alkoholu.

Lokal został otwarty przed godz. 22.00 i bardzo szybko zapełnił się po brzegi. Po godzinie ochrona wpuszczały już tylko na wymianę. W klubie są dwa bary. Jeden na dole w części tanecznej i drugi na górze przy kanapach. Obok wydzielono miejsce na palarnię. Są tam kanapy i stoliki. DJ serwuje głównie remixy znanych utworów z list przebojów i klasyki.

Zaraz po otwarciu do klubu weszła kontrola z Wydziału Spraw Społecznych i Gospodarczych. Naczelnik wydziału osobiście sprawdziła czy w lokalu podawany jest alkohol, bo Urząd Miejski nie wydał koncesji na jego sprzedaż. O sprawie zawiadomiona została policja, która chwilę przed północą zakazała sprzedaży.


REKLAMA
4 komentarzy
najstarszy
najnowszy
Inline Feedbacks
View all comments

pani naczelnik wpadła dopilnować praworządności. powinna być w asyście sióstr zakonnych i strażnika miejskiego z bloczkiem mandatów. cóż za bezczelność bez zgody jaśnie urzędu podejmować się handlu tfu!

masakra, remiza 2 lub nie modne brzezki – muzyka omg

Coś się dzieje na wsi! Kilka „klubików” już tam było a jak kończyły wszyscy wiemy…

Michau słuchaj poczytaj sobie najpierw jak wygląda załatwienie koncesji,a później się mądruj bo widać, ze nie wiele o tym wiesz ..Właściciel po prostu olał sprawę .