Stara wozownia należąca niegdyś do rodziny Krusche przeistoczyła się w nowoczesny biurowiec. Dziś odbyła się prezentacja odrestaurowanego budynku, gdzie swoją siedzibę urządzi firma Hartmann.

Cały teren położony pomiędzy ul. Żeromskiego i ul. Bagatela należy do firmy Aflopa Nieruchomości, czyli do rodziny Furmanów. To oni wyremontowali starą wozownię (ZDJĘCIA SPRZED REMONTU) podobnie jak dawną fabrykę Pawalena, gdzie dziś jest piękny hotel. Dwukondygnacyjny budynek o powierzchni 1800 m² będzie wynajmowany przez firmę Hartmann.

– Ten budynek powstał z pasji i zamiłowania do tworzenia rzeczy niebanalnych i niepowtarzalnych. Został zaprojektowany i stworzony przez osoby, które szanują historię i dorobek poprzednich pokoleń – mówił podczas otwarcia Tomasz Jasiński, prezes firmy Aflopa Nieruchomości. – Budynek stworzony jest dla firmy Hartmann, ponieważ tak jak firma posiada wyjątkową, długoletnią historię, ale jest też nowoczesny i przystosowany do potrzeb współczesnego świata.

W nowej siedzibie firmy zajmującej się produkcją środków medycznych będzie pracować około 80 osób. Pabianicki oddział zatrudnia łącznie ponad 200 pracowników, a pierwsza siedziba w naszym mieście powstała w 1996 roku. W tym roku firm świętuje 200 urodziny.

REKLAMA
Poprzedni artykułWrak z parkingu wrócił jak bumerang
Następny artykułZa darmo i z morałem
Subskrybuj
Powiadom o
5 komentarzy
najstarszy
najnowszy
Inline Feedbacks
View all comments

Szkoda że hartman prowadzi wyzysk ludzi i płaci swoim pracownikom ch…j nie pieniądze za pracę. Ale na biura ich stać…

A skąd wiesz ile zarabiają ludzie w Hartmannie? Pracujesz tam? Ja nie znam pracownika Hartmanna, który jest niezadowolony. W Pabianicach to jeden z najlepszych i solidnych pracodawców.

Ja tam pracuję i nie narzekam, ale wiadomo ,że wszystkim się nie dogodzi.

jakbym tak pracowała na internecie w ciągu pracy jak Ty to też byłabym zadowolona

Nie wiesz gdzie jestem i co robię, więc się nie wypowiadaj. Udanego urlopu życzę.