Strona główna Aktualności Z miasta „Trzy korony potrzebują króla”

„Trzy korony potrzebują króla”

5

Pabianicki raper dosadnie opisał stan naszego miasta. Utwór „Lokalny patriota 2” z teledyskiem przedstawiający „uroki” Pabianic pojawił się na You Tube.

– Utwór nagrany został w 2013 roku i musiał swoje odleżeć, mimo iż minęło sporo czasu od jego realizacji jest on nadal aktualny…niestety –  pisze w komentarzu Konrad „Paco” Łagowski pabianicki raper i producent. Kochamy nasze miasto i nie podoba nam się, co tu się wyprawia. Interpretację tego numeru pozostawiamy Wam.

Paco wspólnie z Lotuzem celnie punktuje dokonania urzędników. – W każdym kącie widać biedę, w końcu drugie miejsce w Polsce, zamiast budować mieszkania lepiej postawić Biedronkę – rapuje w utworze.- Kononowicz zrobiłby więcej. Na ten moment spełnia się jego postulat. Nie ma tu niczego, młodzież na klatkach stale zamula. Mam czasem takie myśli, żeby powróciła komuna, bo brakuje silnej ręki. Trzy korony potrzebują króla.

REKLAMA
Poprzedni artykułŚwiętujemy rocznicę odzyskania niepodległości (ZDJĘCIA)
Następny artykułMarek Gryglewski na tropie, czyli jakie są Pabianice (WIDEO)
5 komentarzy
najstarszy
najnowszy
Inline Feedbacks
View all comments

Nie znam osób startujących na prezydenta Pabianic i wiem jak to jest że ktoś obiecuje a potem nic nie jest tknięte bo każdy chciałby rządzić, ale coś zrobić to już się nie chce. Ale wiem że tylko skończony idiota wybierze ponownie Dychto, który przez 8 lat nic w Pabianicach nie zrobił, szczerze mówiąc dziwię się że przez te lata nikt nie złożył odwołania go ze stanowiska. I w tym momencie każdy prezydent będzie lepszy. A Pabianice to piękne miasto tylko trochę zaniedbane przez władze miasta bo obywatele sami wszystkiego zrobić nie mogą. 🙂

Co będzie ? No na 100% jak wejdzie na stołek jakaś partia to będzie lepiej … nooo na 100% ! Ludzie, koniec z polityką! Głosujmy na ludzi, a nie na partie! Ja mam dwoje dzieci, co do Dychty hmmm uważam,że to co się dzieje, czyli zadłużenie miasta etc. to skutki głównie poprzedników pana Dychty ! Ja go nie bronię, ale chociażby szpital … dużo było gadane,że p.Berner robił zabiegi nocami w tymże szpitalu „na boku” ! Zastanówcie się nim oddacie na kogoś głos, proszę 🙂 Ja akurat na Dychtę zagłosuję, bo widzę,że chłop się stara, ogarnia ! Wie co jest… Czytaj więcej »

Chcieli go odwołać ale nic z tego nie wyszło….

Ale na przykład pan Jaksa na FB wypisuje żeby obecni włodarze obejrzeli ten teledysk i się zastanowiło. Więc pytam czy jego kolega z PO Krzysztof Habura obejrzał i się zastanowił? Chyba że pan Jaksa nie lubi kolegi Habury o w ten sposób mu dowala. Albo zapomniał ze jest z PO;) zabawne..ze nie zauważył ze dotyczy to tez jego partyjnych kolegów.

A no smutna rzeczywistość… Ale walczmy o to miasto!!!!