Strona główna Aktualności Polityka Marek Gryglewski na tropie, czyli jakie są Pabianice (WIDEO)

Marek Gryglewski na tropie, czyli jakie są Pabianice (WIDEO)

13

Marek Gryglewski, kandydat na prezydenta Pabianic prowadzi swoją kampanię także w humorystyczny i niekonwencjonalny sposób.

W tym celu nakręcił telefonem filmik przedstawiający „uroki Pabianic”. Możemy zobaczyć jak szuka w Pabianicach, strefy ekonomicznej, parku linowego, aquaparku czy próbuje pobawić się w restauracji Parkowa. Filmik Marka Gryglewskiego jest dostępny na YouTube i jest licznie udostępniany na portalach społecznościowych.

art. promocyjny
REKLAMA
13 komentarzy
najstarszy
najnowszy
Inline Feedbacks
View all comments

Super, Gryglewski będzie miał okazje poznać Pabianice.

Kwintesencja ostatnich lat działania naszej władzy.
Wertepy, zapuszczone boiska, chaszcze…

Panie Marku ma Pan mój głos, ale troche więcej do ludzi wyjść, bo wielu moich znajomych nic o Panu nie wie

Bardzo dobrze, że ten kandydat wyszedł na miasto szkoda tylko, że zrobił to dopiero podczas kampanii wyborczej a nie przez ostatnie 4 lata.
Kandydować a właściwie dobrać do koryta to każdy by chciał tylko porozmawiać z ludźmi i pomagać mieszkańcom przez 4 lata nie będąc przy korycie nikomu się nie chce.

Trzeba iść z postępem. Jest tam tak duży ruch, że asfalt musi być

Jak SLD wyciąga pieniądze z kieszeni.

Dzięki Millerowi podatnicy dopłacają 1 200 000 000 zł rocznie do prywatnych autostrad

http://polskiepiekielko.pl/2014/08/dzieki-millerowi-podatnicy-doplacaja-1-200-000-000-zl-rocznie-do-prywatnych-autostrad.html

Żeby tylko nie zerwali kostki na Zamkowej i nie wyłożyli nią własnego podwórka.

Dla mnie wybór Prezydenta, jest poważną sprawą. Jak to wcześniej ktoś napisał, za prezydentury p. Gryglewskiego, będzie goło, ale wesoło. No jest to jakieś rozwiązanie, ale czy o takie Pabianiczanom chodzi?
Przypisywanie władzom miasta, bałaganu na PTC świadczy tylko o braku wiedzy. Za bałagan na terenie klubu odpowiadają władze klubu. Więc może pan Gryglewski powinien nie na prezydenta startować a na prezesa PTC?
nie podoba mi się ta kampania, praktycznie żaden z kandydatów nie pokazuje w niej klasy, tylko kombinuje, jak zdyskredytować innych. Czy takiego chcemy prezydenta?

a kto dofinansowuje kluby?

W większości pabianickich klubów zajęcia dla dzieci są płatne (i wcale nie są tanie, bo jak w rodzinie jest kilkoro dzieci, to po np. 30zł. od dziecka, uzbiera się spora sumka, a społeczeństwo nasze do bogatych nie należy). Kluby owszem są dotowane między innymi przez miasto, starostwo, ministerstwo, nie tylko przez prezydenta, ale czy skoszenie trawy zależne jest od wysokości dotacji? Czy PTC nie otrzymało dofinansowania? To jest kolejna gadka o niczym, bo fajnie się mówi, tylko robić nie ma kto. Sorry ale bałagan na obiekcie, nie jest winą prezydenta, tylko ludzi, którzy się obiektem opiekują, jak mogą robić imprezy… Czytaj więcej »

Mówimy o dwóch różnych rzeczach. Ja nie mówię o braku pieniędzy w klubach/organizacjach (bo ten problem nie dotyczy tylko PTC) a o tym, że tam jest bałagan. Nie chodzi mi o brakującym ogrodzeniu, czy o stanie toalet, bo wiadomo, że to kosztuje a o nieskoszoną trawę i śmieci (pan Gryglewski kosił owszem, ale podczas kampanii wyborczej, jako kandydat na prezydenta a przez cały rok i wcześniej, to już nie bardzo a problem PTC nie powstał wczoraj) Ja mówię o braku wiedzy kandydata na prezydenta w zakresie jego ewentualnych przyszłych kompetencji. Jak zamierza dopiero po objęciu stanowiska dowiadywać się o zakres… Czytaj więcej »

Jak nie mają za co zapłacić rachunków to myślisz, że mają na paliwo do kosiarki i wynagrodzenie pracownika? Wolne żarty

To może im trzeba od rodziny ze wsi jakieś kosy pożyczyć, jak paliwa nie mają. PTC jast zdecydowanie nie najlepiej zarządzane (wielu rodziców pozabierało stamtąd swoje dzieci), ale zarządy klubów/stowarzyszeń, zależą od ich członków (walnych zgromadzeń) i prezydent nic nie ma do tego, o czym kandydat na prezydenta wiedzieć powinien, bo nie jest to jakaś ekstremalna wiedza.

No właśnie wiem. mało tego, jeszcze znam prawo o stowarzyszeniach, ustawę o sporcie i i parę innych przepisów obowiązujących zarówno administrację, jak i stowarzyszenia. Powiedz mi, gdzie w statucie PTC jast napisane, że władze mianuje prezydent. Kolejna rozmowa o niczym, bo ja wiedzę mam a pan Gryglewski NIE i nie jesteś w stanie mnie przekonać do człowieka, który nawet mapy województwa nie zna. Gdyby miał jakiekolwiek pojęcie o Pabianicach, to wiedziałby, że autobus do Sieradza, jadąc z Łodzi, przejeżdża przez Pabianice. Im bardziej go próbujesz bronić, tym bardziej mnie do niego zniechęcasz i tym bardziej widzę jego wady, które już… Czytaj więcej »