Strona główna Styl życia Szkolenia na wyciągnięcie ręki

Szkolenia na wyciągnięcie ręki

1

30 listopada w Pabianicach nastąpiło otwarcie nowego centrum szkoleniowego. Teraz, aby skorzystać z profesjonalnych szkoleń, nie musimy szukać ich daleko.

BUSINESS MASTERS Centrum Edukacji to innowacyjna instytucja szkoleniowa. Na sukces firmy pracuje grono wybitnych specjalistów z dziedzin takich jak prawo, marketing, sprzedaż oraz wiele innych. W BUSINESS MASTERS można skorzystać również z kursów językowych. Wszystkie szkolenia organizowane są w grupach otwartych, ale także zamkniętych – kreowanych na potrzeby konkretnych osób czy też firm.

Pierwsze szkolenie pt. „Zarządzanie czasem” odbyło się 2 grudnia w siedzibie firmy przy ul. Grabowej 8 w Pabianicach. Słuchacze skorzystali z praktycznych warsztatów oraz wielu ciekawych ćwiczeń mających na celu wzbogacenie ich pracy zawodowej. Każdy z uczestników otrzymał imienny certyfikat, komplet materiałów oraz gadżetów firmowych. Dodatkowo podczas szkolenia słuchacze mogli korzystać z serwisu kawowego oraz zjeść smaczny obiad.

– Jestem miło zaskoczony profesjonalizmem z jakim zostało zorganizowane szkolenie, chętnie skorzystam z kolejnego. Mój następny wybór będzie dotyczył najprawdopodobniej szkoleń z autoprezentacji – mówi pan Bartosz, jeden z kursantów.

Przedstawiciel firmy zachęca do skorzystania z szerokiego wachlarza usług. Organizowane są tu szkolenia z wielu dziedzin, m.in. są to szkolenia językowe, biznesowe, prawnicze, szkolenia BHP, szkolenia dla branży logistycznej, czy też wyjazdy integracyjne. BUSINESS MASTERS Centrum Edukacji posiada bogatą ofertę szkoleń dla osób indywidualnych jak i firm. Szkolenia są tu szyte na miarę indywidualnych potrzeb klientów.

Specjaliści BUSINNES MASTERS wiedzą jak ważny dla ich kursantów jest rozwój osobisty i zawodowy, dlatego przygotowali również ofertę dla ich dzieci. W ofercie znajdziemy zajęcia plastyczne, językowe, rozwojowe oraz możliwość skorzystania z atrakcyjnych półkolonii.

Do 10 grudnia można skorzystać z MIKOŁAJKOWEJ PROMOCJI – BUSINESS MASTERS. Każdy zapis na wybrane szkolenie objęty jest promocją – 10%. Dodatkowo każdy z kursantów zabierze ze sobą do domu świąteczną niespodziankę.

Śledząc fanpage BUSINESS MASTERS Centrum Edukacji, możemy liczyć na najnowsze informacje dotyczące aktualnych i planowanych szkoleń oraz promocji.

BUSSINESS MASTERS
Centrum Edukacji
ul. Grabowa 8
95-200 Pabianice

kontakt:

511 579 006 | 660 483 438 | 42 215 21 82
biuro@business-masters.pl
www.business-masters.pl

REKLAMA
Subskrybuj
Powiadom o
1 Komentarz
najstarszy
najnowszy
Inline Feedbacks
View all comments

Zgodnie z fotką tytuł winien brzmieć „Szkolenia na wyciągnięcie ręki … z kieszeni”. Pełen profesjonalizm.