Strona główna Aktualności Meteorolodzy ostrzegają przed atakiem zimy

Meteorolodzy ostrzegają przed atakiem zimy

12
Meteorolodzy wydali alert pogodowy dla całego województwa łódzkiego. Oznacza to, że obejmuje on również powiat pabianicki. 

Ostrzegają przed intensywnymi opadami śniegu. Komunikat obowiązuje od dzisiaj, 26 listopada, od godz. 18.00 do jutra, 27 listopada, do godz. 6.00. W tym czasie prognozuje się opady mokrego śniegu, powodujące miejscami przejściowy przyrost pokrywy śnieżnej o około 10 centymetrów.

Prawdopodobieństwo wystąpienia tego zjawiska zostało ocenione na 70%.

Jest to alert pierwszego stopnia w trójstopniowej skali (najniższy).

REKLAMA
Subskrybuj
Powiadom o
12 komentarzy
najstarszy
najnowszy
Inline Feedbacks
View all comments

No zobaczymy jak drogowcy i spółdzielnia mieszkaniowa jest przygotowana do zimy.Na spółdzielnie to nie liczę bo oni są zawsze w tyle.

Mam nadzieje ze w końcu podniosą podatki i czynsz aby były godne pieniądze dla odgarniających to zachęci do pracy. Jeśli nie to mamy was tam gdzie napisałeś, znaczy w tyle.

W tyle to chyba ty jesteś z obserwacją bo i miasto i dozorcy z romu maja wywalone na śnieg a przynajmniej dozorcy na PSM nawet w wolne przychodzą i pracują by ludzie po chodnikach mogli poruszać tak jak uliczki osiedlowe szybciej zobaczą pług z psm niż ty na ulicach miasta

Chodniki w spółdzielni to się ssme odśnieżają i posypują pisakiem. Prawda.

No zobaczymy jak drogowcy i spółdzielnia mieszkaniowa jest przygotowana do zimy. Na spółdzielnię mieszkaniową to nie liczę żeby oczyścić chodniki bo oni są zawsze w tyle.

No zobaczymy jak drogowcy i spółdzielnia mieszkaniowa jest przygotowana do zimy.Na spółdzielnie mieszkaniową to nie liczę żeby oczyścić chodniki bo oni są zawsze w tyle.

Napisz to jeszcze że cztery razy bo ten wpis nam nie umknął 🤣.

O kurde. To remont na zamkowej znowu utknie 😅

Komentarz jak na buca przystało

Oczywiście a im dłużej tym drożęj. Nikogo z władz nie obchodzi, że handel na tej ulicy zamiera.

Zima jak co roku zaskoczy drogowców. To taka stara polska tradycja.

A może przed swoimi sklepami czy firmami czy nawet przed blokami gdzie mieszkamy poruszamy trochę łopatami od sniegu . Zamiast biegać z kijami bo taka moda to pomóżmy że śniegiem. W czasie zimy stulecia 1978 na 1979 tak ludzie wspierali ludzi i nie marudził trzymając laptopa przed oczami że ma problem z wyjechaniem z garażu.