Strona główna Aktualności Polityka Szef sztabu wyborczego KO rozwieszał banery na ul. Warszawskiej

Szef sztabu wyborczego KO rozwieszał banery na ul. Warszawskiej

25
Krzysztof Brejza, poseł Platformy Obywatelskiej i szef sztabu Koalicji Obywatelskiej przyjechał do Pabianic w ramach agitacji wyborczej pod hasłem „Silni Razem”.

Brejza wsparł symbolicznie lokalnych kandydatów Krzysztofa Rakowskiego (do Sejmu) i Krzysztofa Haburę (do Senatu) pomagając im rozwiesić baner na ogrodzeniu jednej z firm przy ul. Warszawskiej w Pabianicach.

– Jesteśmy razem dla dobrego projektu, nowej Polski, z naszym pozytywnym programem wyższych płac przy jednoczesnym obniżeniu składek dla przedsiębiorców, Polski ze sprawna służbą zdrowia, przyjazną szkołą, Polski przyjaznej dla seniorów, bez kłótni i hejtowania – mówił poseł. – Cieszę się, że w Pabianicach spotykamy się z bardzo dobrymi kandydatami.

Brejza po rozwieszeniu niewielkich banerów na ogrodzeniu powiedział, że kandydaci KO promują się właśnie w takich miejscach, a nie jak ludzie PiS-u – na ścianach i billboardach za wielkie pieniądze.
Jak widać, pan poseł nie był jeszcze w centrum Pabianic.

 

REKLAMA
Poprzedni artykułPSM zmienia termin włączenia ogrzewania
Następny artykułDresler błysnął formą i zapewnił zielonym trzy punkty
Subskrybuj
Powiadom o
25 komentarzy
najstarszy
najnowszy
Inline Feedbacks
View all comments

Czy miał on pozwolenie na wywieszenie baneru od tej firmy?

A co to za firma?

Nigdy nic nie wiadomo. Pod latarnią najciemniej….

Banery na tory!!!

Pieluchy wyborcze też wywieszają

Człowiek który boi się odpowiedzialności podczas głosowania za wywóz śmieci( w tak małym miasteczku jak Pabianice )pcha się do sejmu. Żenada poprostu.

Zgłoś Pana H. na Prezydenta RP, bo się nie bał śmieci i wszyscy Pabianiczanie są Panu bardzo wdzięczni !
A żenadą są zawsze twoje komentarze !

Oczywiście, że moje komentarze są żenujące bo są pisie jarkowe i co tam jeszcze sobie dodasz. Pewnie głupio Ci do celnego komentarza ale musisz bronić kolegi i brniesz w tym G po uszy.

… ” celnego ” … ?
No nie rób z siebie nabiału !
W przeciwieństwie do ciebie, pimpusiu, nikogo nie bronię, stwierdzam fakty, po twym debilnym komentarzu.
I niech sobie te twoje pisie komentarze będą, jeśli to uwielbiasz, ale przede wszystkim z argumentami a tak, to twoja żenada ciągle hejterowa i trollowa po kaczemu !

To nie jedyna wpadka 🙂 Posłuchajcie nagrania z konfy, Brejza ” … albo wygra PIS albo PO, albo będzie normalność albo wschodnie standardy” 🙂 No to ja nawet się z tym zgadzam. Niech wygra PIS aby była normalność.

Pisia ” normalność ” już była, teraz kolej na jej ponad-pis, zgodnie z obietnicami Jaro i Mora.

Ja to w sumie z całego serca życzę Haburze zwycięstwa!!!! Poszedłby w p-d z Pabianic i dał ludziom z powiatu w końcu święty spokój raz na zawsze!

O nie złociutki!!! Niech siedzi w tym powiecie i patrzy jak miasto i powiat niszczeje i co raz bardziej odstaje od reszty kraju.

No tak, Marek. Ale czemu ludzie mają cierpieć oglądając tę degrengoladę KC PO? Chociaż w sumie masz rację. Głosowali sami na ten syfon niech cierpią

Cierpisz ty i paru pisiowych trolli, jak zwykle.
A syf to w mieście robi pisiowa ” ylyta „

Typowy powiecie. Nie ważne gdzie kto rządzi wszędzie wina pisu

Typowy kaczy !
Szkoda, że nie rządzi twoja pisia ylyta, wtedy zachwyty pod niebiosa i absolutnie nigdy i nigdzie żadnej pisiej winy, samo dobro i mniam-mniam !

To tam gdzie była policja bo właściciel nie wpuścił pracowników

Jakby jechał przez Ksawerów to by zobaczył wielkie bilbordy z Kodaka.. ta partia to porażka

Tut. pisi mnie zawiedli. Był p. Brejza i nic na temat „farmy trolli”? No i wszystkie trudy narodowej gadzinówki poszły w pisdu.

Tyle kandydaci Habura i Rąkowski mówią o ekologii. Wodę z karanu nawet chcą pić i z kałuży. Jednak nie widzą jak wszystkie banery wyborcze niszczą środowisko. Przeciez to kupa odpadu plastikowego. Po wyborach część wyląduje w koszach, część w lesie a inne na strychu.

Brawo dla ciebie z ekotroskę o mieszkańców i miasto.
To znaczy, że wszyscy z PiS utylizują te wyborcze odpady na wlasny koszt. Też brawo !

Nie wiem co zrobią wszyscy z PISu. Wiem tylko, że tamci promowali się troską o ekologię i na to zwracam uwagę.

O, jaki nagle skromny… Zawsze w swoich komentarzach wiesz, co PO, tylko nie PiS.
Widocznie, też wiesz, co zrobią H. i R. a ekologia to w twoim przypadku, twoje siorpanie z kałuży. A wodę z kranu promuje ZWiK, ale u mnie to szajs. I nie wciskaj mi tu na wodę znów R. !