Strona główna Aktualności Komunikacja Sprawdź, gdzie nie zapłacisz za parkowanie

Sprawdź, gdzie nie zapłacisz za parkowanie

22

Prezydent Grzegorz Mackiewicz przychylił się do wniosku radnych Prawa i Sprawiedliwości, którzy proponowali zmniejszenie Strefy Płatnego Parkowania.

Jak informuje Andrzej Żeligowski, przewodniczący rady miejskiej, na najbliższej sesji pod głosowanie ma trafić właśnie taka uchwała.

– Chodzi o ograniczenie strefy płatnego parkowania polegające na wyłączeniu z niej ulic wokół szpitala i targowisk miejskich, a w centrum ograniczenia do fragmentów ulic, przy których swoje siedziby mają instytucje publiczne – tłumaczy Żeligowski. – Naszym zdaniem korekta granic strefy, szczególnie zwolnienie z opłat ulic przy szpitalu i targowiskach, spełni oczekiwania mieszkańców, a zarazem nie przysporzy kłopotów z parkowaniem, dlatego zagłosujemy za prezydenckim projektem uchwały.

Umowa z firmą obsługującą SPP kończy się 30 czerwca.

 

REKLAMA
Subskrybuj
Powiadom o
22 komentarzy
najstarszy
najnowszy
Inline Feedbacks
View all comments

którzy? wszyscy?

Rozliczyć i pogonić tych sk***** którzy uchwalili wcześniej taką strefę.

PiS uchwalił taką strefę, a teraz PiS ją znosi. Nigdy nie zakumam logiki tej sekty.

bo jesteś niekumaty

PiS nie uchwalił tej strefy proszę sięgnąć do protokołu z sesji

http://pabianice.naszemiasto.pl/artykul/w-pabianicach-pojawia-sie-parkomaty,1152933,art,t,id,tm.html

I dla precyzji podpisy o zniesienie strefy płatnego parkowania zbierał cały klub już od zimy 2015 r. Nie ładnie przypisywać sukces tylko sobie:)

Pan redaktor prawa reka wladz pisu celowo filtruje wiadomosci i nie pisze ktorzy, zebg Antek mogl na fb sobie przypusac zaslugi bo dzieki niemu nawet trawa jest zielona

czyli trawa zielona to zasługa klubu całego klubu PiS

Kolejne kłamstwo PiS, który jest załamany głupim ruchem swoich szefów i odsunięciem od władzy. Nie może mieć swoich sukcesów, więc podpisuje się pod pomysłami innych. Tak samo, jak przy temacie parkingu przy szpitalu, działała ta sama grupa radnych, których ten temat bardzo interesuje. Chwalący się beton partyjny nawet się nie dotknął palcem! Jak można coś ustalić, jak się nie rozmawia???

Pani Nowenno, niech Pani lepiej pójdzie spac zamiast wpisywać głupoty i imitowac, że zwykli pabianiczanie są wdzięczni grupie radnych. Żenada. Oba tematy to sukces PiS, tylko niektórzy tam potrafią grać tylko na siebie, nie na drużynę.

Masz zupełną rację, że niektórzy w PiS grają na siebie, natomiast Pani Kozłowska to radna bardzo profesjonalna, z dużą wiedzą i doświadczeniem. Prawdopodobnie jedna z niewielu w całej radzie która chciałaby zrobić coś dobrego dla miasta…

Pani Bożenno dziękujemy za to krystalicznie czyste dobro! Co możemy dla Pani zrobić o milościwie nam panująca choć niedoceniana? Czy Pani Bożenna jest dziewicą? Pytam nie bez powodu bo wtedy łatwiej zainicjować kult pani Bożenny.

Panie Jach usunięcie słupków przy szpitalu to inicjatywa Pana Przewodniczącego RM. Dlaczego w Pana artykułach na ten temat nie padło przy okazji jego nazwisko.
Pana artykuły wyglądają następująco i ani słowa wzmianki o przewodniczącym https://epainfo.pl/beda-bezplatne-miejsca-parkingowe-przy-szpitalu/
https://epainfo.pl/bedzie-bezplatny-parking-przy-szpitalu/
WIEM TO BYŁ CZAS KAMPANII WYBORCZEJ ALE CZY TO JEST FAIR ?

Pod wnioskiem w tej sprawie podpisała się trójka radnych: Żeligowski, Kozłowska i Hodak, bo sprawdzałem i podpisali się jako delegacja klubu. To logiczne tym bardziej, że okolice szpitala to okreg młodego radanego. Moim zdaniem ze strefa było analogicznie tylko inny skład był delegacji klubu. A Łuczak jako wice od tych spraw poparł ich starania i ostatecznie się udało parking zrobić. Żenująca jest ta przepychanka kogo zasługa, ale fakty są faktami.

W takim razie wszystkie indywidualne interpelacje radnych PiS są zasługą wszystkich radnych PiS, to może powinni składać w imieniu klubu wszystkie swoje interpelacje, co skutkować będzie oszczędnością papieru i pracy.

Czy powstanie świątynia Matki Boskiej Kozłowskiej?

to Kozłowska, którą wyrzuciliście z klubu , o czym pisała nasza prasa bulwarowa jest delegacją klubu, nie kumam tego i nie kupuję.

Kozłowska daj już na luz

http://nowy-bip.um.pabianice.pl/interpellations/content/1506

Wyraźnie podpisani – Żeligowski, Kozłowska i Kaczorowski. Tym razem wszędobylski Antoni coś przegapił…

Przy starostwie jak zwykle zero miejsca. Wiem że to nie sprawa Starosty, ale moze watto pomyśleć o klientach wydziału komunikacji ktorzy nie mają tyle szczęścia żeby zaparkować na plcu.