Strona główna Aktualności Z miasta Pabianice znów dały radę

Pabianice znów dały radę

1

Ogłoszono oficjalne wyniki I tury Podwórka NIVEA 2016. Pabianice znalazły się na drugim miejscu z ponad 130 tys. głosów.

Dzień Dziecka już za nami, ale dzieci ze Szkoły Podstawowej nr 1 i okolic otrzymają od wszystkich głosujących pabianiczan (i małym wsparciu niemieckiej firmy) kolejny prezent. Przy ul. Pułaskiego 22/24 powstanie drugie pabianickie Podwórko Nivea, czyli świetnie zaprojektowany i wyposażony plac zabaw, który na pewno dostarczy najmłodszym wiele radości.

W trakcie trwania plebiscytu nasze miasto znajdowało się na wielu pozycjach, często poza pierwszą 20-stką. Akcji propagowania głosowania towarzyszyły happeningi organizowane przez SP nr 1 i jej uczniów, wiele artykułów w lokalnych mediach czy posty na przeróżnych profilach na Facebooku. Wszystko, by po raz kolejny w ciągu kilku dni udało się przemieścić Pabianice z okolic miejsca 20 do pierwszej dziesiątki i podium.

Budowa placów zabaw w pierwszych dwudziestu miejscowościach zaplanowana jest na okres między sierpniem, a październikiem. W II turze głosowania w naszym powiecie wciąż walczy Markówka, znajdująca się obecnie na 387 miejscu. Plebiscyt zakończy się wraz z końcem czerwca.

Wyniki Nivea

REKLAMA
Subskrybuj
Powiadom o
1 Komentarz
najstarszy
najnowszy
Inline Feedbacks
View all comments

Oczywiście że tak 🙂