Strona główna Sport Piłka nożna Rozwandowicz przedłużył kontrakt

Rozwandowicz przedłużył kontrakt

0
fot. ŁKS Łódź

Maksymilian Rozwandowicz przedłużył umowę z ŁKS-em. Nowy kontrakt zawodnika pierwszoligowego zespołu obowiązuje do końca czerwca 2024 roku.

Wychowanek Włókniarza Pabianice umowę z Łódzkim Klubem Sportowym podpisał na początku stycznia 2017 roku. W biało-czerwono-białych barwach może pochwalić się występami w trzeciej, drugiej i pierwszej lidze, a także 18 meczami w ekstraklasie

– Dużo zależy od mojej osoby w szatni. Dlatego że, stażem jestem w klubie najdłużej, a to zobowiązuje do bycia „liderem” – opowiada o swojej roli w zespole pabianiczanin

Ponadto 26-letni zawodnik to jedyny piłkarz w historii łódzkiego klubu z golami w czterech najwyższych klasach rozgrywkowych w Polsce. W sumie do tej pory rozegrał 112 meczów (106 w lidze i 6 w Pucharze Polski) i zdobył 16 goli. Poza tym, wielokrotnie występował na boisku w roli kapitana drużyny. I już teraz wiadomo, że swoje statystyki będzie mógł spokojnie poprawiać, ponieważ podpisał kontrakt do końca czerwca 2024 roku.

– Jestem bardzo szczęśliwy że dalej będę mógł jako zawodnik uczestniczyć w „życiu” Łódzkiego Klubu Sportowego. Podpisanie kontraktu na kolejne 3,5 roku pokazuje, że nie tylko ja, ale i zarząd klubu mamy do siebie pełne zaufanie, za co bardzo chciałbym podziękować. Niemniej, najlepiej to zrobię na boisku – mówi Maksymilian Rozwandowicz i na myśl o kolejnych 3,5 roku w Łódzkim Klubie Sportowym dodaje – emocji jest bardzo dużo, aż ciężko byłoby je wszystkie wymienić. Czuję ogromne szczęście, radość, a także dumę, że dalej będę mógł się rozwijać, realizować i spełniać swoje marzenia w tym zespole.

W tym sezonie zawodnik zaliczył 1114 minut na boisku (15 meczów) i zdobył dwa gole – w derbowym starciu z Widzewem i domowym pojedynku z Sandecją Nowy Sącz.

REKLAMA
Poprzedni artykułSmutny rekord: liczba zgonów wzrosła aż o jedną trzecią
Następny artykułPosterunek gotowy na przyjęcie policjantów
Subskrybuj
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments