Strona główna Sport Piłka nożna Maksymilian z kolejną bramką w barwach ŁKS-u

Maksymilian z kolejną bramką w barwach ŁKS-u

0
Pabianiczanin nie wystąpił w ostatnim meczu ligowym przeciwko Śląskowi Wrocław, więc teraz dostał szansę zaprezentowania się w meczu rezerw. Występ, a przede wszystkim zdobytą bramkę zapamięta on na pewno na długo.

Rozwandowicz do tej pory mógł się poszczycić czternastoma trafieniami dla łódzkiej drużyny. Jest to wynik imponujący, zważywszy na to, że jest on nominalnym środkowym obrońcą. Maksymilian przyszedł do ŁKS-u, gdy ten grał jeszcze w III. lidze.

Wychowanek Włókniarza Pabianice jako pierwszy piłkarz w historii ŁKS-u zdobył w barwach łódzkiej drużyny bramkę na każdym z pierwszych czterech szczebli rozgrywkowych w Polsce: w III. lidze (1 gol), w II. lidze (5 goli), w I. lidze (7 goli) oraz w Ekstraklasie (do tej pory 1 gol).

Teraz Rozwandowicz wyśrubował ustanowiony przez siebie rekord, dokładając do tego bramkę strzeloną w barwach rezerw ŁKS-u w starciu z Pelikanem II Łowicz w ramach 17. kolejki IV. ligi. Maksymilian zdobył dla swojej drużyny gola numer cztery, a był on niezwykłej urody. Rozwandowicz pokonał bowiem bramkarza rywali strzałem niemal z połowy boiska! ŁKS wygrał ostatecznie to starcie wynikiem 10:0, ale ozdobą tego pojedynku pozostało trafienie pabianiczanina.

Gola tego możecie zobaczyć w wideo umieszczonym poniżej.

Mamy nadzieję, że Maksymilian niedługo znów wskoczy do podstawowego składu pierwszej drużyny i zdobędzie drugiego gola na poziomie Ekstraklasy.

REKLAMA
Subskrybuj
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments