Strona główna Aktualności Komunikacja Rondo już się rozlatuje

Rondo już się rozlatuje

18

Rondo przy krańcówce na Bugaju zostało skończone wczoraj, ale dziś rano odleciały dwa gumowe separatory.

Starosta chyba nie ma szczęścia do tej inwestycji. 27 września drogowcy (wykonawcy projektu) zafundowali kierowcom armagedon i namalowali na środku jezdni koło sugerujące ruch okrężny, choć zostawili znaki pionowe po staremu. Portal EPAinfo informował o tym jako pierwszy (WIĘCEJ).

Dziś rano, jedna z przejeżdżających przez skrzyżowanie ciężarówek wyrwała z jezdni separatory. Kierowcy twierdzą, że rondo jest zbyt wąskie. Inwestycja kosztowała około 50 tys. złotych.

REKLAMA
Subskrybuj
Powiadom o
18 komentarzy
najstarszy
najnowszy
Inline Feedbacks
View all comments

Nie no to już nawet przestaje być śmieszne. Kto jest odpowiedzialny za ten bubel, kto nadzorował prace z ramienia starostwa ? Takiej nieudolności za pieniądze publiczne to nie widziałam od dawna.

PAN HABURA NIECH TERAZ SIĘ WYTŁUMACZY I PRZEDSTAWI DOKŁADNY KOSZT!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!To, że jest nieudacznikiem to już wszyscy wiemy.

Co się dziwisz, że bubel ? Kelnerów nie potrafią upilnować to myślisz, że rondo poprawnie zbudują ? Mówiąc poważnie za takie wpadki przy tak prostej sprawie to starosta powinien zostać pociągnięty do odpowiedzialności.

Ja chcę poznać dokładny kosztorys prac,czyli najogólniej chcę wiedzieć na co poszło to 50 tysięcy które były naszymi podatkami. Powinna być możliwość jawności dokumentacji bo to już nawet śmieszne nie jest, tylko żałosne.

Proponuję teraz wprowadzić zakaż wjazdu samochodów ciężarowych wszelkiej maści, osobowych z przyczepami oraz o DMC powyżej 2,5 t na drogach dojazdowych do ronda, a autobusy posłać innymi trasami, bo rondo jest za „ciasne”. Każdy kto kołem najedzie na wysepkę powinien dostać mandat tak, aby zapamiętał sobie, ile to kosztowało i że powstawało w „bulach”. Kierowcy powinni szanować pot i myśl techniczną twórcy, w końcu chodzi o bezpieczeństwo.

Boże czy to się kiedyś skończy ? Czy prosty temat nie można załatwić bez problemu. Czy te POeksperci od habury nie wiedzą, ze samochody ciężarowe są większe od osobowych. Kto wymyślił taki projekt ronda ? Kto wymyślił te „bobki” najazdowe ? Sprawa spier….. na samym początku. . Proszę niech epainfo zapyta starostę czy odbiór już został zrobiony i czy już zapłacono za ten bubel. Oczywiście przyłączam się do pytań poprzedników. Niech przedstawią kosztorys dokładny. Co i ile kosztowało.

Ronda nie potrafią zbudować a w kraju chcą rządzić 🙂 Życzę wyniku 3% 🙂

a od kiedy rząd buduje ronda czy drogi?

A gdzie pisał o rządzie? Pisał o PO i farbowańcach z tej sitwy.

noo, jak pis dojdzie do władzy, to ronda będą w kształcie krzyża

Co się dziwić długi to niestety ma promień skrętu i mimowolnie najedzie więc cóż w tym dziwnego że odpadają. To ma służyć jako informacja a nie element najazdowy. Cóż się dziwić wystarczyło by zamalować wysepkę po środku ale przecież kierowcy z miasta Pabianic nie muszą uznawać linii ciągłej jako znaku poziomego i mogą se jeździć jak chcą więc … Cóż ciężko zadowolić polaka tylko ciężej zadowolić uchodźcę ekonomicznego czy jak kto woli uciekiniera przed wojną. Jak by w Pabianicach byli rozumni kierowcy przez duże K to by wymalowany okrąg wystarczył i było by OK dla osobówek i ciężarowych ale co… Czytaj więcej »

człowieku co ty opowiadasz chyba nigdy nie jeździłeś dużym autem a poza tym jak maja dostać się z dostawami na myśliwską?
a na marginesie to niby rondo powinno mieć nazwę HABUBEL

To wizytówka PO i ich jakości pracy. Cały dzień rondo jest niszczone a żaden prominent ze starostwa tyłka nie ruszył na miejsce. To pokazują jak myślą o ludziach 🙁 Smutne to ale prawdziwe 🙁

Bo mają wszystko i wszystkich głęboko w d… Liczą się tylko stołki i ustawienie się na kolejne lata. Na szczęście ludzie będą pamiętać tych wspaniałych fachowców i ich osiągnięcia.

Pomijam fakt, że powstało rondo ale tarki zwalniające na Myśliwskiej i Waltera pozostały. Czyli teraz Ci nadjeżdżający z 20 Stycznia widzą pojazd zbliżający się do ronda więc czekają i czekają…. i czekają zupełnie bez sensu, kolejny idiotyzm.

bzdury piszesz – najlepsza byłaby estakada nad Waltera Janke… Rzucam pomysł zamiast ronda wiadukt – jego też nie mamy w Pabianicach.

Jakie miasto takie rondo

Koszt inwestycji 50 tys.zł?! No ale że jak, czemu i za co aż tyle?