Strona główna Aktualności Polityka Radny udostępnił wulgarny wpis ws. uchodźców

Radny udostępnił wulgarny wpis ws. uchodźców

16
Rafał Madaj

Radny Rafał Madaj z Prawa i Sprawiedliwości nie kryje swoich poglądów dotyczących przyjmowania uchodźców przez Polskę . 

Młody działacz PiS na swojej oficjalnej stronie na Facebook’u udostępnił materiał Wiadomości dotyczący właśnie emigrantów. Post z filmem zamieszczony przez stronę To My Kibole opatrzony był dosadnym komentarzem.

W końcu w TV mówią PRAWDE !!!

Cała Polska Śpiewa z Nami,
Wypie*dalać z Uchodź*ami !!!

Zachowanie radnego nie umknęło uwadze internautów.

– Rozumiem, ze można mieć skrajne poglądy jeśli chodzi o kwestię emigrantów w Europie, podobno żyjemy w wolnym kraju, oczywiście każdy może wyrażać swoje poglądy na ten temat. Jednakże zastanawiam się, czy komukolwiek, a już szczególnie panu Rafałowi Madajowi, który jest osobą publiczną, przystoi wyrażać swoje zdanie w tak prostacki sposób? „Wypierda*** z uchodźcami? „. Szczerze mówiąc nie mam pojęcia, gdzie to zgłosić, dlatego piszę do Was. Chciałabym nagłośnić tę sprawę, aby w końcu ktoś się tutaj opamiętał i wyrażał swoje poglądy nie ubliżając nikomu i używając stosownego słownictwa –  taką wiadomość otrzymaliśmy od jednej z Czytelniczek.

Tymczasem klub Prawa i Sprawiedliwości w radzie miejskiej złożył wniosek, w którym przedstawił stanowisko ws. przyjmowania uchodźców. Pismo to ma trafić pod głosowanie. Poniżej pełny dokument:

Po publikacji artykułu radny wysłał do redakcji komentarz w sprawie:

Oczywiście, że jako osoba publiczna nie kryje się ze swoimi poglądami w przeciwieństwie do anonimowej internautki. Chętnie spotkałbym się z ta anonimową internautką i postarałbym się jej uświadomić, jak wielkim zagrożeniem są dla nas uchodźcy, którzy ze względu na swoją wiarę, czyli islam, nie będą potrafili zaakceptować naszych tradycji i obyczajów.
Utożsamiam się z materiałem filmowym z Wiadomości ponieważ, w końcu ktoś mówi prawdę,o tym jak wielkie zagrożeniem możemy sprowadzić na Polskę i Polaków, jednocześnie chciałbym zaznaczyć, że nie jestem autorem słów, które znajdują się w tym poście.

 

REKLAMA
Subskrybuj
Powiadom o
16 komentarzy
najstarszy
najnowszy
Inline Feedbacks
View all comments

Art. 119. § 1. K.K., Art. 256. K.K., Art. 257. K.K.
W każdym normalnym państwie byłoby pozamiatane.
Prokuraturo śpisz? Czy to kolega?

@Romek idź to napisz kredkami na asfalcie, jak to robią w tych normalnych krajach.

I bardzo dobrze. Czy to, że jest osobą publiczną zabrania mu swobody wypowiedzi? Zrobił to na swoim prywatnym profilu więc co komu do tego?

Zgadzam się z Radnym w 100%. A chętni do przyjmowania 30 letnich jurnych watah „uchodźców” zawsze mogą ugościć u siebie w domach. Chcecie mieć wybór ok. Ja wybieram jestem za nieprzyjmowaniem a jeżeli ktoś jest za to niech zamelduje w mieszkaniu i żywi byka nieroba. My też wyjeżdżaliśmy ale to było 30 lat temu i jechaliśmy się dorobić a nie szukać awantury, zadymy i nic więcej tylko same żądania. Więc nie porównujmy się do kilkutysięcznych grup zachowujących się bardzo agresywnie!

No i popieram radnego PiS!!!!! Ta wasza lewacko-lyberalna poprawność polityczna już doprowadziła do upadku Francję, Niemcy, Włochy, Grecję, itd. W Polsce na to NIE POZWOLIMY i NIKT nie będzie nam mówił jak i z kim mamy żyć we własnym kraju! Czasem trzeba powiedzieć dosadnie to co i tak każdy myśli aby nie powtarzać błędów euroclownów! (a na marginesie: że wy wszyscy krytykanci niby tacy grzeczni, uprzejmi i elokwentni? Jaaasne : ))

Pan radny nie odpowiada za swoje słowa? PCM się kłania, zanim będzie za późno;)

Ludzie cały czas mylą „uchodźcę” z „imigrantem” / „emigrantem” ect.
Oprócz słownika, proponuję zajrzeć do książki z historią Polski. Poza tym przepraszam ilu Polaków siedzi w WB, Holandii, Szwecji i tak dalej?
Uchodźca ze wschodu jest zły ale Emigrant z Polski jest dobry?
Dziwna logika.

@Karolina – Twoja logika jest dziwna. Europa to w większości podobna religia i podobna kultura. A przynajmniej wspólne wartości. Uchodźcy o których rozmawiamy to zupełnie inna religia i kultura. I są one wrogo nastawione do naszych. I tu jest całe sedno. Po co wpuszczać do domu kogoś, kto chce nam ten dom rozwalić? Co innego Holender przyjeżdżający do Polski czy Polak do Holandii a co innego Arab w turbanie.

xxx
1. radny – osoba publiczna, która teoretycznie powinna dawać przykład innym… POPISy
2. przykre – dziwne, że przy takich komentarzach istnieje jeszcze Kebab u Seli … itd.
3. zapytaj się Holendra czy Anglika co sądzi o Polakach pracujących w Holandii czy Anglii … ?

ALE BEZ OBAW… – uchodźcy nie chcą mieszkać w POlsce 🙂

Brawooo ! Na dzisiejsze czasy tylko takie wypowiedzi mają siłe przebicia. Pracuje pół na pół Polska -Szwecja i przyznać się mogę tak jestem rasistą każdego uchodźcę spakowalbym w jego mały brudny plecak i wysłał potężnym kopniakiem tam skąd przybył … nie chodzi o islam, ale o nacje arabską to jak wpuścić Tarzana z dżungli do Nowego yorku . Darmozjady. Niszczą wszystko co im nie pasuje, ludzie boja się wychodzić wieczorami na ulice. Nie pracują. Kradną. Zaczepiają ludzi na ulicach. Szwedzi już przejrzeli na oczy, trochę za późno … Takiej przyszłości dla naszych dzieci chcecie? Nie porównujcie Polaków do tego ciapatego… Czytaj więcej »

@Chwila – jest osobą publiczną w chwili wykonywania swoich obowiązków, prawda? Nie jest to prezydent żeby na każdym kroku był kryształowy. Jak zaczniemy postrzegać rządzących jako normalnych ludzi to może takimi się staną 😉
ad. 3. zapytaj się Niemca czy Francuza co sądzi o Arabach 😉

Słoma z butów wystaje i tyle. Tak się dzieje jak lumpenproletariat dochodzi do władzy.

Nigdy nie chciałabym, żeby nasz kraj wyglądał jak Francja – ktoś kiedyś powiedział, że jak się fotoreporter z Francji przejechał polskim metrem to nie mógł uwierzyć w to, że w metrze sami Polacy jadą, a nie różne narodowości – to się chwali Mało tego wydaje mi si, że my Polacy powoli zaczynamy się leczyć z Niemiec i tej ich niemieckiej chemii, czy aut od Niemca. Co do uchodźców – przykre jest to, że szufladkujemy wszystkich, bo są wyjątki (rodziny)- i tylko o to mi chodziło, bo miałam „przyjemność” za granicą doświadczyć żałosnych zachowań, kłótni na ulicy o nic, czy zaczepiania… Czytaj więcej »

@ sara czy to naprawdę ty ? Ta sama z czerwonymi obwarzankami na polikach, wianku z rzeżuchy na głowie i w sandałach z rzepy ? To musisz być ty .Nikt inny nie potrafi przegryźć kłódki do drewutni czy zatrzymać pekaes jednym ciosem. Sara ta sama prosta Sara kto by pomyślał, że umiesz pisać.

@ Chwila weź może i przeczytaj artykuł do końca i dopiero komentuj. To nie radny jest autorem dosadnego określenia.

gość
może i osobiście tego nie napisał, ale udostępnił link – To my kibole … czyli, chyba myśli dokładnie jak oni…