Strona główna Aktualności Pieszy nie udzielił pomocy. Szuka go policja

Pieszy nie udzielił pomocy. Szuka go policja

3

Pieszy nie udzielając pomocy rannemu motocykliście oddalił się z miejsca wypadku.

Policjanci proszą o kontakt osoby mogące pomóc w ustaleniu okoliczności wypadku drogowego, do jakiego doszło w niedzielę 28 maja 2017 roku około godziny 16:25 w Pabianicach przy skrzyżowaniu ulic Wiejska/Łaska/Torowa.

Kierujący motocyklem marki Yamaha, jadąc przez skrzyżowanie od ul. Wiejskiej, by uniknąć uderzenia w przechodzącego przez pasy na ul. Torowej pieszego gwałtowanie zahamował i przewrócił się na jezdnię. Pieszy nie udzielając pomocy rannemu motocykliście oddalił się z miejsca zdarzenia. Jak informuje policja, jest to mężczyzna w wieku około 40 lat, przeciętnej budowy ciała, ubrany był w białą koszulę i ciemne spodnie.

Świadków zdarzenia oraz pieszego prosi się o kontakt z policjantem prowadzącym postępowanie pod numerem telefonu 42 22 53 343, pokój 132, bądź osobiste stawiennictwo w Komendzie Powiatowej Policji w Pabianicach, ul. Żeromskiego 18.

REKLAMA
Subskrybuj
Powiadom o
3 komentarzy
najstarszy
najnowszy
Inline Feedbacks
View all comments

tak wygląda większość zdarzeń i kolizji z udziałem i przez pieszych. Zwrócicie uwaga na filmikach w sieci . zawsze jakich pedał wejdzie pod auto czy moto powodując tym zdarzenie polegające na kolizji kilku pojazdó i szybko się oddala. a psiarnia w takim wypadku karze oczywiście auto z końca kolejki za najechanie…..

No i proszę, pan na motorku, który omal nie rozjechał człowieka na przejściu, wychodzi tu na pokrzywdzonego 😉

Książepustaku, gość na motorku wjechał na skrzyżowanie na zielonym świetle, człowieka nie dotknął bo przewrócił sie przed przejściem, a ten nad którym się użalasz poszedł sobie dalej nie udzielając mu pomocy….