Strona główna Aktualności Polityka Radny Hodak uderza w partyjnych liderów z PiS: „wstydzę się niektórych słów”

Radny Hodak uderza w partyjnych liderów z PiS: „wstydzę się niektórych słów”

43

To prawdziwa metamorfoza radnego Antoniego Hodaka. Działacz z klubu PiS chwali działania prezydenta Pabianic, choć jeszcze rok temu mówił o „nieudolności i lenistwie” Grzegorza Mackiewicza. Radny wyznał, dlaczego zmienił swoją opinię i mówi o naciskach ze strony liderów jego partii.

Podczas ubiegłorocznej kampanii samorządowej radny nie przebierał w słowach publikując posty na swojej stronie na Facebook’u. Bez ogródek wstawiał takie posty:

Dziś narracja jest zupełnie inna. Po podpisaniu umowy na rewitalizację linii tramwajowej Hodak napisał: „Nie byłoby to możliwe, gdyby nie ogromna determinacja Prezydenta Pabianic Grzegorza Mackiewicza i ciężka praca urzędników z pabianickiego ratusza.”.

Zapytaliśmy radnego, dlaczego teraz zaczął ufać Mackiewiczowi.

– Radny to przedstawiciel mieszkańców, ich głos w radzie miejskiej, dlatego w imieniu pabianiczan padały z mojej strony krytyczne słowa pod adresem Grzegorza Mackiewicza. Zasadniczo zmienił sytuację wynik wyborów samorządowych – Prezydent Mackiewicz miażdżąco zwyciężył, co pokazało, że jednak opinia mieszkańców o nim jest w ogromnej większości pozytywna – wyjaśnia Hodak.

W dalszej odpowiedzi padły jednak słowa, które mogą przekreślić jego dalszą karierę w klubie i partii PiS.

–  Zmienia się rzeczywistość, zmieniają się fakty, więc zmieniają się też oceny i opinie. Natomiast, z całą pewnością, jeżeli będą ku temu realne, konkretne powody, nie omieszkam skrytykować Prezydenta Mackiewicza, ale nie na zasadzie „byle uderzyć”. W tym miejscu chciałbym szczerze przyznać, że nawet wstydzę się niektórych słów, których używałem pod adresem Prezydenta – nie ukrywam, że to efekt zbytniego posłuszeństwa względem partyjnych liderów, którzy naciskali na bardzo ostry przekaz względem Prezydenta Mackiewicza. Dzisiaj stawiam na samodzielne myślenie i dialog ponad podziałami na rzecz rozwiązywania problemów miasta i mieszkańców.

Jak udało nam się ustalić, radny Hodak nie bierze już udziału w spotkaniach klubu partyjnego. Potwierdza to fakt, że ostatnio on i radny Włodzimierz Stanek złożyli identyczną interpelację, co musi świadczyć o słabej komunikacji na linii Hodak – klub PiS.
Przypomnijmy, że Antoni Hodak zaczynał swoją karierę polityczną w Młodych Demokratach, czyli młodzieżówce Platformy Obywatelskiej. Działał wtedy ramię w ramię z Krzysztofem Rąkowski czy Łukaszem Stenclem.

REKLAMA
Subskrybuj
Powiadom o
43 komentarzy
najstarszy
najnowszy
Inline Feedbacks
View all comments

„ciężka praca urzędników z pabianickiego ratusza” – przecież za to im płacono, ktoś siedział po godzinach???

Zapewniam Cię, że da się ciężko pracować w godzinach pracy, którą się wykonuje. Nie jest konieczne zostawanie po godzinach, żeby nazwać pracę ciężką.

A ty pewnie tyrasz za darmochę … nawet w soboty i niedziele …

Chorągiewka ten Hodak sterowany przez mamusie.
Czyli maminsynek .
A tak poważnie już dawno takich nie powinno być w polityce
PiS powinien go usunąć
A chłopak iść i pracować u mamusi , bo do niczego się nie nadaje

Ty też znasz ten podległy sobie temat skoro z takim przekonaniem o tym piszesz. I napisz o swojej mamusi… może jeszcze do czegoś się nadajesz, oprócz durnych komentarzy.

Czyli matołku jak górnik ma za pracę płacone i nie siedzi po godzinach to jego praca nie jest ciężka?

„1. «mała chorągiew»
2. «część pióra ptasiego»
3. «figura gimnastyczna»
4. «w pisowni nut: skośna kreska umieszczana przy kresce pionowej przy niektórych znakach»”
źródło: sjp.pwn.pl

Radny Hodak staje się osobą nie godną zaufania ..widząc słabe poparcie dla partii którą reprezentuje zmienia się nie do poznania…Panie Hodak ,a co Pan dobrego zrobił dla Pabianic -każdy umie opluwać
innych tylko na tyle Pana stać.

panie po pis, zapytaj pan o to również pozostałych radnych a zwłaszcza tych w Sejmie !

Piszemy o radnym Hodaku jak szybko zmienia zdanie ..dla mieszkańców Zatorza nie słyszałem by cokolwiek zrobił. Chcieliśmy mieć radnego a nie pośmiewisko fałsz i obłude.

Piszemy o opluwaniu – to raz.
Nie tylko Pan H. jest radnym w tym mieście – to dwa – a Zatorze, to twój biznes.
Teraz na Panu wieszasz swoją padlinę a przedtem, gdy wieszał na innych, to był dobry ?
A fałsz i obłudę, to w jeszcze gorszym stopniu prezentują inni z pisiej sekty…

Zabolało-raz☺Jesteś jego adwokatem?-dwa☺ Niech poczuje czym jest lojalność honor.. nikomu nie kibicuje.Szkoda mi Prezydenta że musi spotykać takie osoby na swojej drodze..Ktoś tu dobrze napisał pewnie ma rację trzeba mieć swoje zdanie a nie słuchać mamy☺

Chyba ciebie – dwa.
A ty prokurator.
Gość już dawno starcił czucie a ty teraz flaki z olejem.
Spoko o Macka, poradzi sobie w przeciwieństwie do ciebie. Gdzie byłeś jak na Macku wieszał paszkwile. Teraz taki z ciebie gieroj !

Nie z przymiotnikami piszemy łącznie niemoto.

Panie Edward ?
Mniejsza o pisownię, ja nie mogę sobie poradzić z własną klawiaturą, bo ma wszczepiony język z kraju przeznaczenia i żadne chwyty nie pomogą.
Ważne są argumenty a pisowi trolle tylko rzucają na kogoś zawsze swoją padlinę od której cuchną po kaczemu od paru lat.

Ten szczyl bo tak go można nazwać niezły ferment robi, najpierw głosował za podwyżką cen za odpady, teraz gani swoich a chwali przeciwników, gość jest do wymiany, zdecydowanie powinni się go pozbyć, dla mnie tacy jak on to smarki którzy mają tylko teorii napchane w czopuchach, ale praktyki 0, dlatego uważam że na tych młodych przyszłych radnych nie ma co głosować.

Ale jak opluwał Macka, to był dobry, nie ?

a młody Misiewicz był cacy? 🙂

Może wazelinki panie sandał?: ))))))))))))))))))))))))))))

A tobie terpentynki…

Kolejny koń trojański Platfusów, tak jak Mackiewicz !!!!!!!

Uciekają psowskie szczury z tonącego okrętu, uciekają. Zawsze tak robiły przed rejsem, który miał zakończyć się dla nich utonięciem. Następny rejs rozpoczyna się rano 13 października. Widać już wiedzą, jaki będzie jego finał.

Tak się koczy jak dzieci biorą się za politykę. Pan Hodak widać nie ma żadnego własnego zdania. Najpierw jak twierdzi słuchał się ludzi z pis a teraz słucha się Prezydenta 🙂
Dorośnij chłopczyno i daj sobie 10 lat przerwy od polityki. Ośmieszyłeś się po całości i nawet gdybyś nie wiem co robił to śmieszny pozostaniesz w swojej śmieszności.

Oj pan radny przechodzi do drużyny Prezydenta Maciewicza ? Ciekawe czy nie zaproponowali mu jakiegoś stanowiska historia powtarza się Pan radny Dudkiewicz , Zelichowski itd tez objęli ważne stanowiska i opuścili klub PIS zobaczymy czy tak się stanie Rozumie młody radny Hodak nie chce czekać na swoje 5 minut bo ekipa Prezydenta ma mandat do rządzenia jeszcze 4 lata pozdrawiam

Panie Hodak Pan to się przestań mamy słuchać 🙂 Zacznij żyć swoim życiem i sam podejmuj decyzje 🙂

Oj, jaka to przyjemność i samouwielbienie pisowych hejterów i trolli zgodnie z dyrektywą pisbolszewi.
Pan H. powinien złożyć mandat, tylko z jednego powodu : zaszczuje go ta pisia watacha …

Żałosny jest… Wiecie czego najbardziej nie lubię? Takich chorągiewek! Zero zasad, jakiejś godności… Dziś tu, jutro tam, byle przy korycie. Nieważne z kim i gdzie. Cenię ludzi którzy wierzą w to co robią, skąd się wywodzą. Nawet komuchów! Nie cierpię ich ale stoją przy swoim, a taki kolo????

Ciekawe czy ktoś policzy ile razy Pan Hodak zmieniał ugrupowanie i poglądy w czasie swojej kariery politycznej.

Ta decyzja podpowiada, że już jest ” wnuczkiem babci Kozlowskiej”. Oboje idą droga zdrady PIS.

Ojej, a ty tu płaczesz tu rzewnymi łzami, że to nie twój wnuczek !
To Pana H. wybór. Nie pierwszy taki w PiS, nie ostatni.
Gdyby nagle ktoś z radnych PO przeszedł na stronę PiS, to wtedy byłby cacy ! Życie polityczne, to jedna wielka ściema. Wszystko i zawsze może się zdarzyć. Bez głupot proszę …

PanH sam nie wie jak się ma i nie ma po kim płakać. Takiego niwypala w szeregach wstyd trzymać.

Żadne zmartwienie, p. H sam nie wie jak się ma, taki „NIEWYPAŁ” to wstyd trzymać w szeregach.

Pan H w tym wszystkim widzi własny interes i mamusi, a sam zapomniał jak się znalazł w UW.

Tyyy.. Marta… 16.40 ..7.56 … 8.09 … towarzyszu z pisbolszewi …
Ty się pilnuj swojej mamusi, może łzy na H. zaoszczędzisz.
Niewypałem są teraz twoje wpisy.
Leżącego w pisdowie kopiesz ? A gdzie byłeś, jak H. był gieroj i siał zamęt na obradach RM. Wtedy ci pasiło, bo był z twojej wilczej watahy !
Każdy ma swój interes a ty samarytanin ? Teraz, to chyba ja się rozpłaczę nad twoją infantylnością !

Płakać to Ty bedziesz 13 października jak podadzą ogólnopolskie wyniki, bo Pabianice to wiadomo………

No, to mnie fest wystraszyłeś. Już płaczę … ze śmiechu nad tobą.

Babciu nie placz

Prababciu … do okulisty i laryngologa proszę. Psychiatry nie proponuję, bo już jesteś stałym pacjentem nie rokującym wyleczenia.
Życzę zdrowia.

Jakiej ” kariery ” ? Może i ty go wybrałeś, bo był z PiS.
Tylko krowa nie zmienia poglądów, a ty zawsze przy swoim po kaczemu.

Popieram, tylko tacy ludzie mają jakąś wartość.

Oj! Mocno zabolało zajadłych popleczników pisowych i „po pis”ują się pseudo-intelektualnymi dociekaniami co też skłoniło znanego lokalnego działacza do zmiany frontu czy wręcz zdrady. Padają przypuszczenia: mamusia winna, koniunkturalizm, fałsz i obłuda i jeszcze wiele innych podłych cech hejtowanego odszczepieńca. A przecież nie on jeden – począwszy od Sikorskiego, wielu wielu innych po Ujazdowskiego. I na tym nie koniec. Exodus się dopiero zaczął. Nikomu nie przyszło do głowy, że u radnego Hodaka wypłynęły na wierzch duszy długo tłumione lojalnością partyjną resztki zwykłej przyzwoitości. Rozum wziął wreszcie górę nad prostactwem, uczciwość nad kołtuństwem, prawda nad przekazywanym kłamstwem, wstyd z powodu ciągu… Czytaj więcej »

Matko! Jeszcze gość założy wór pokutny i się ubiczuje krzycząc mantrę: „wybaczcie Mackiewicz, wybaczcie Mackiewicz”… : )

Chyba odwrotnie … wybaczcie Ciebiada …