Strona główna Aktualności Radni PO wspierają Zdanowską

Radni PO wspierają Zdanowską

8

Prezydent Łodzi Hanna Zdanowska może liczyć na wsparcie radnych Platformy Obywatelskiej z Pabianic.

W piątek Hanna Zdanowska w prokuraturze w Gorzowie Wielkopolskim usłyszała zarzuty dotyczące poświadczenia nieprawdy we wnioskach bankowych dotyczących udzielenia prywatnego kredytu. W okresie, którego dotyczą zarzuty, Zdanowska była posłanką Platformy Obywatelskiej z okręgu łódzkiego. Prezydent nie przyznała się do winy i odmówiła składania wyjaśnień.

Tego samego Hanna Zdanowska zwołała konferencję prasową.

– Był okres, gdy borykaliśmy się z dużymi problemami ze względu na ciężką chorobę dziecka mojego partnera. Zdecydowałam, że sprzedam Włodkowi moje mieszkanie, aby mógł mu w przyszłości zapewnić godne warunki życia oraz, że kupię od Włodka działkę, aby uzyskane w ten sposób pieniądze mógł przeznaczyć na ratowanie zdrowia i życia ukochanego dziecka – wyjaśniała prezydent Łodzi. – Bank nie miał żadnych zastrzeżeń – dodała Zdanowska podkreślając, że kredyt już został spłacony.

Zwolennicy Zdanowskiej uaktywnili się w internecie tworząc na Facebook’u stronę Murem Za Hanką. Fanpage lubi już ponad 21 tys. osób. Na stronę trafiają setki zdjęć łodzian trzymających kartki opatrzone hashtagiem #MuremZaHanką. Do akcji przyłączyli się radni z Pabianic m.in. Joanna Kupś, Zofia Kriger-Kozłowska, Krzysztof Rąkowski, Łukasz Stencel pozując do zdjęcia z kartkami – PABIANICE Murem Za Hanką.

 

REKLAMA
Subskrybuj
Powiadom o
8 komentarzy
najstarszy
najnowszy
Inline Feedbacks
View all comments

Wcale się nie dziwię że są za nią murem w końcu dzięki Hance kolesie mają robotę nie tylko w Łodzi ale i w naszym mieście Mackiewicz zatrudnia zrzuty od Hanusi i dostaja tu dobrze płatne stołki A czy jest winna czy nie to stwiedzi sąd a nie kolesi z partii

A ty dzięki komu masz robotę i co powiesz tym młodym, którym obiecywałeś pracę podczas kampanii a oni ci uwierzyli. Po raz drugi ci nie uwierzą.

W końcu ktoś się bierze za ,tych którym duża pensja samorządowca nie wystarczała .A gdzie pan Habura i Jaksa ???Może bezkarność PO I BSR-U w tym mieście też zaowocuje czyszczeniem nieuczciwych samorządowców

A może powinno być # Hanka za mury ,,,, reszta przekręciarzy niedługo dołączy ,,,,,,

I znowu fala hejtu w natarciu. Ja nie wiem, czy Hanna Zdanowska poświadczyła nieprawdę, czy nie, ale od kiedy to prokuratura ingeruje w umowy cywilnoprawne między osobą fizyczną a bankiem, skoro żadna ze stron umowy nie złożyła doniesienia? Poza tym kredyt został, zgodnie z umową i harmonogramem spłacony, gdzie tu zatem nadużycie? Jak frankowicze domagają się interwencji w sprawie stosowania w umowach klauzul prawnie niedozwolonych, to prokuratura umywa ręce, twierdząc, że to nie jej sprawa i odsyła do sądów konsumenckich, których wyroki są przez banki lekceważone. A tu proszę. Mimo wielu kontroli (w tym CBA) nie udało się znaleźć w… Czytaj więcej »

już nie długo będą trzymać kartę” Pabianickie pasożyty za murem” a gdzie reszta fanów PO która nie pasożytuje tyko w swojej naiwności wpłaca składki jakoś ich nie widać za nimi

Na moście nad S14 też za wielu fanów PiS-u nie było, poza gwardią pretorianów, bo ci z kolei pilnowali potulnie w swej naiwności przelewów na 500+ i też ich widać nie było.

Pani Joanno, może już zamiast photoshopa czas na botoks?