Strona główna Styl życia Fitness i rekreacja Przejechali ponad 300 tys. km

Przejechali ponad 300 tys. km

1

To już koniec tegorocznej edycji kampanii „Kręć kilometry”. Rowerzyści z Pabianic zakończyli wyścig na trzecim miejscu.

Oznacza to oczywiście, że do naszego miasta wkrótce dotrą stojaki rowerowe, ufundowane przez fundację All For Planet, zarządzaną przez Allegro. Aktywnym pabianiczanom udało się zdeklasować o wiele większe miasta takie jak Kraków, Szczecin i Łódź, tocząc o trzecią lokatę zaciekłą walkę z Kórnikiem, którego reprezentacja ostatecznie pozostała w tyle o ponad 16 tys. km. 30 września okazało się, że więcej od rowerzystów z Pabianic przejechali jedynie poznaniacy i warszawiacy.

stojaki

Trzecie miejsce to powód do dumy, ale zadowolenie odczuwać mogą mieszkańcy 20 pierwszych miejscowości. To właśnie wśród nich rozdysponowane zostanie 300 stojaków, przygotowanych jako nagroda w konkursie. Warto wiedzieć, że gdy już pojawią się w Pabianicach, to fundacja zajmie się ich ubezpieczeniem oraz konserwacją.

Akcja „Kręć kilometry” odbyła się już po raz piąty. We wszystkich edycjach Polacy przejechali już prawie 9 milionów kilometrów w 1500 miejscowościach, a Allegro rozdało ponad 1000 stojaków. W tegorocznej edycji konkursu wygrać można było również apteczki rowerowe – należało wówczas wykonać zadania specjalne, udostępnione w aplikacji wydarzenia.

 

Pabianiczanie tysiące kilometrów wykręcili m.in. podczas cyklicznych spotkań Night Cycling, zainaugurowanych przez Przemysława Stano.

 

 


baner-art

REKLAMA
Subskrybuj
Powiadom o
1 Komentarz
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments

Night Cycling i nie tylko. Codzienny dojazd do i z pracy rowerem plus długie weekendowe wyjeżdżenia pozwalają mi również cieszyć się z tego sukcesu. Apteczkę rowerową również udało mi się dorwać. Tylko nigdzie nie ma informacji, w którym miejscu postawione zostaną stojaki. Podejrzewam, że w rejonie Piotra i Pawła jak to ma miejsce w Poznaniu. Mam rację?