Strona główna Dzieje się Rozrywka Będziemy stolica technologii. Allegro zrobi nam obiecany event

Będziemy stolica technologii. Allegro zrobi nam obiecany event

0

Tę nagrodę wykręciliśmy na rowerach zajmując pierwsze miejsce w ubiegłorocznej kampanii „Kręć kilometry”. Allegro Tech Days – bezpłatne wydarzenie odbędzie się w Pabianicach już w sobotę 25 sierpnia.

Jakie atrakcje przygotuje nam Allegro?

Będą bezpłatne warsztaty z programowania dla dzieci, tor testowy najnowszych gadżetów technologicznych i spotkania z ekspertami w tej dziedzinie.

– Uczestnicy warsztatów zobaczą jak wygląda prawdziwy kod Allegro, poznają języki programowania i dowiedzą się kiedy ich używać. Ale najważniejsze jest to, że same będą programować. Każdy będzie mógł spróbować swoich sił i rozwiązać problem przy pomocy komend wydawanych komputerowi. W nauce pomagać będą postacie z gier, bajek i filmów, między innymi Krainy Lodu czy Angry Birds” – tak na swoje warsztaty zaprasza Piotr Orłowski, development manager w Allegro.

Liczba miejsc na warsztaty jest ograniczona, a zapisy trwają na stronie kampanii społecznej Kręć Kilometry po technologię https://kreckilometry.pl/tech-days, którą organizuje Fundacja Allegro All For Planet.

Na Terenie Rekreacyjnym Lewityn w Pabianicach (ul. Bugaj 110) od 10:00 do 17:00 Fundacja Allegro All For Planet planuje poza warsztatami dla dzieci, także pokazy i możliwość przetestowania najnowszych gadżetów technologicznych takich jak drony, elektryczne deskorolki i rowery, monocykle i hulajnogi. W programie znalazły się też rozmowy ze specjalistami branży technologicznej, które prowadzić będzie ekspert technologiczny wydarzenia Kuba Klawiter, twórca programu Tech Week na YouTubie.
REKLAMA
Subskrybuj
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments