Strona główna Dzieje się Sport Z Dekorexem po medale

Z Dekorexem po medale

1

Pabianicka firma specjalizująca się w rozstawianiu i wynajmie rusztowań będzie głównym sponsorem mistrza świata w wyciskaniu sztangi – Hovhanessa Yazichyana. 

– Będziemy wspierać mistrza w przygotowaniach do zawodów. Firma Dekorex od zawsze jest blisko sportu – mówi Zbigniew Kierzek, właściciel firmy.

Wkrótce mają ruszyć zdjęcia do filmu reklamowego, w którym siłacz z Pabianic zagra główną rolę.

Hovhaness Yazichyan to wielokrotny mistrz świata i Europy w wyciskaniu sztangi leżąc. Na swoim koncie ma też rekord świata. Wycisnął sztangę ważącą 220 kilogramów (startuje w wadze do 93 kg). Sportowe sukcesy Ormianina od kilkunastu lat mieszkającego w Pabianicach dostrzegli urzędnicy i radni, zarówno miejscy i powiatowi przyznając mu coroczną nagrodę. Mistrz został też zwycięzcą plebiscytu na najpopularniejszego sportowca organizowanego przez urząd miejski. Głosować można było m.in. na naszym portalu.

Dekorex to jedna z największych firm specjalizujących się w ustawianiu rusztowań. Obsługiwała remont 70-metrowego biurowca Textillimpex przy ul. Traugutta w Łodzi, Akademii Muzycznej w Łodzi, letniej rezydencji Zamku na Wawelu w Pieskowej Skale czy nowego stadionu Widzewa Łódź. Oficjalne zawarcie umowy odbyło się na terenie siłowni Energy Fitness Club

REKLAMA
Poprzedni artykułPrzejechali ponad 300 tys. km
Następny artykułCzy to się dzieję naprawdę?
Subskrybuj
Powiadom o
1 Komentarz
najstarszy
najnowszy
Inline Feedbacks
View all comments

Gratulacje