Strona główna Dzieje się Sport Z Dekorexem po medale

Z Dekorexem po medale

1

Pabianicka firma specjalizująca się w rozstawianiu i wynajmie rusztowań będzie głównym sponsorem mistrza świata w wyciskaniu sztangi – Hovhanessa Yazichyana. 

– Będziemy wspierać mistrza w przygotowaniach do zawodów. Firma Dekorex od zawsze jest blisko sportu – mówi Zbigniew Kierzek, właściciel firmy.

Wkrótce mają ruszyć zdjęcia do filmu reklamowego, w którym siłacz z Pabianic zagra główną rolę.

Hovhaness Yazichyan to wielokrotny mistrz świata i Europy w wyciskaniu sztangi leżąc. Na swoim koncie ma też rekord świata. Wycisnął sztangę ważącą 220 kilogramów (startuje w wadze do 93 kg). Sportowe sukcesy Ormianina od kilkunastu lat mieszkającego w Pabianicach dostrzegli urzędnicy i radni, zarówno miejscy i powiatowi przyznając mu coroczną nagrodę. Mistrz został też zwycięzcą plebiscytu na najpopularniejszego sportowca organizowanego przez urząd miejski. Głosować można było m.in. na naszym portalu.

Dekorex to jedna z największych firm specjalizujących się w ustawianiu rusztowań. Obsługiwała remont 70-metrowego biurowca Textillimpex przy ul. Traugutta w Łodzi, Akademii Muzycznej w Łodzi, letniej rezydencji Zamku na Wawelu w Pieskowej Skale czy nowego stadionu Widzewa Łódź. Oficjalne zawarcie umowy odbyło się na terenie siłowni Energy Fitness Club

REKLAMA
Subskrybuj
Powiadom o
1 Komentarz
najstarszy
najnowszy
Inline Feedbacks
View all comments

Gratulacje