Strona główna Aktualności Ucieka nam trzeci plac Nivea

Ucieka nam trzeci plac Nivea

3

Trwają konkursy organizowane przez Nestlé, Allegro oraz Nivea. Potrzebujemy sporej liczby głosów na podwórko Nivea.

W rankingu Nivea Pabianice zajmują dopiero 49 miejsce, przypominamy, że wygrywa 20 pierwszych miejscowości. Dlatego zagłosujmy na naszą lokalizację i tym samym przyczyńmy się do budowy podwórka talentów. Swój głos można oddaj tutaj. Konkurs trwa do 31 lipca.

Nie możemy zapomnieć również o evencie technologicznym „Kręć kilometry” organizowanym przez Allegro. Tutaj również potrzeba waszych głosów, gdyż znajdujemy się na słabym 4 miejscu, biorąc pod uwagę, że wygrywa 5 pierwszych miast.

Dobrą okazją do wykręcenia większej ilości kilometrów dla naszego miasta będzie charytatywny rajd rowerowy, który organizuje Koalicyjny Klub Radnych. Szczegóły znajdziesz tutaj. Konkurs trwa od 1 maja do 30 września.

Jedynie w akcji Nestlé PoRusza Polskę możemy pochwalić się dużą liczbą głosów. Aktualnie prowadzimy w rankingu. Do wygrania w tym konkursie jest siłownia plenerowa. Swój głos można oddać na stronie. Akcja trwa od 10 maja do 30 czerwca tego roku. Oto ranking:

 

 

 

REKLAMA
Subskrybuj
Powiadom o
3 komentarzy
najstarszy
najnowszy
Inline Feedbacks
View all comments

My to jesteśmy miastem w kraju trzeciego świata. Na głupi plac zabaw nas nie stać, tylko musimy żebrać.

A może coś miasto wybuduje własnym zakresie, a nie liczy tylko na ludzi

W d… mam to żebractwo! Nie budują nic dla ludzi i dzieci, tylko liczą, że za free ktoś ich wyręczy, a potem pierwsi do przecinania wstęg i… zapominają o temacie. A jeśli już chcemy coś wygrać, to administrator miejsca mógłby coś porobić też z promocją, a nie liczy na mieszkańców. Nudne to już jest wszystko