Strona główna Aktualności Polityka Prezydent wypunktował PiS

Prezydent wypunktował PiS

18

Grzegorz Mackiewicz odniósł się do konferencji zorganizowanej przez Prawo i Sprawiedliwość, gdzie działacze partii Jarosława Kaczyńskiego skrytykowali budżet miejski na 2017 rok i zaplanowane w nim inwestycje. 

Podczas wspomnianej konferencji Tadeusz Feliksiński, radny z klubu PiS, przedstawił wątpliwe ich zdaniem inwestycje zaplanowane przez władze miasta.

– Sporty wodne to kajakarstwo, wioślarstwo i żeglarstwo i nie da się ich uprawiać na stawach na Bugaju. W całym województwie uprawiane jest tylko kajakarstwo klasyczne, ale na dużo większych akwenach jak Zalew Sulejowski – tłumaczył bezzasadność budowy Centrum Sportów Wodnych.

Prezydent przypomniał jednak, że większość z inwestycji zaplanowana była w uchwale rady miejskiej z 21 kwietnia 2016 roku, za której podjęciem głosowali również radni z PiS.

– 6 października rada sportu złożyła na moje ręce propozycję strategii rozwoju kultury fizycznej w Pabianicach do 2022 roku podpisaną przez pana przewodniczącego Tadeusza Feliksińskiego – mówił prezydent. – W harmonogramie najważniejszych zadań, który sam podpisał, mamy m.in budowę Centrum Sportów Wodnych.

Grzegorz Mackiewicz odniósł się też do słów Krzysztofa Krzysztofa Ciebiady, który zarzucił prezydentowi brak współpracy ws. budowy krytej hali. Jak twierdził Ciebiada, działacze PiS z senatorem Maciejem Łuczakiem na czele, załatwili na ten cel 2,5 mln złotych z ministerstwa.

Pełną odpowiedź prezydenta oraz stanowisko skarbnika miasta ws. krytyki budżetu miejskiego można obejrzeć w naszej relacji wideo.

REKLAMA
Poprzedni artykułWężykiem przez pół miasta. 51-latek musiał sporo wypić
Następny artykułPosypią się mandaty
Subskrybuj
Powiadom o
18 komentarzy
najstarszy
najnowszy
Inline Feedbacks
View all comments

Ło matko. Jedni robią konferencji, drugi robi kontrkonferencje. Cyrk jak w przedszkolu. A tyle było gadki o pracy ponad podziałami…

Cholera! Sam jestem zły na siebie bo od lat głosowałem na PiS. Ta konferencja (dobrze, że oparta na dokumentach) pokazuje, że głosowałem na kłamców, którzy nie chcą rozwoju naszego miasta. Panie Mackiewicz, w następnych wyborach masz pan mój głos.

Mój głos też stracili, bo nie lubię kłamstwa.

totalne bzdury, to co pan Mackiewicz robił przez rok

a może powicie wprost że to PO i spółka a nie owijacie w bawełnę by się wymydlić
bardzo to smutne że nie widzicie nic dobrego w opozycji miasta czyli PiS ale przypisywać sobie nie swoje zasługi to jest fajnie co? do kamery pchasz się Pan Panie Prezydencie pierwszy masakra

A jakie to zasługi ma PiS ?

czy pozyskane środki 3 mil to dzieki komu Po czy PiS bo sie pogubiłem

Dzięki Prezydentowi.

Czytaj uważnie kolego… Dzięki Pis i Senatorowi

a ja bę trzymał sztamę z PiS i nic tego nie zmieni PO i świta to KŁAMCY szkoda na was słów

Panie Mackiewicz!!!! Reprezentujesz pan klikę, która rządzi tym miastem od lat i od lat jest… kibel! Pabianice, to zaścianek, grajdół i dno! Dlatego czas to zmienić jeśli chcemy być miastem postępu i rozwoju! PO was nie spodziewam sie niczego dobrego i jedyna szansa to nadchodzące wybory! Czas juz najwyższy aby pabianiczanie odstawili was raz na zawsze od koryta!!!!

No faktycznie… Panie Mackiewicz.. ależ Pan zabłysnął! Żadnych konkretów… Może się Pan odniesie do braku jakiegokolwiek zainteresowania rozmową i współpracą z Panem Łuczakiem ? Co boi się Pan, że cała zasługa przypadnie Senatorowi :)?

Ten Łuczak też niezły lanser. Co zrobił dla Pabianic poza ględzeniem głupot na poziomie niewiele wyższym od Ciebiady? Nic. Niech już lepiej nic nie gada ten przypadkowy koleś.

przypadkowy koleś to chyba jesteś Ty,.Nie masz pojęcia o niczym, wypisujesz bzdury i tyle. Weź się sam do roboty Lanser to zobaczymy ile potrafisz zdziałać, wypunktujesz wtedy swoje zasługi dla miasta. Nie masz żadnych kompetencji do tego aby oceniać pracę Pana Senatora. Pan Łuczak przez 8 miesięcy zrobił więcej, za co sam Pan Mackiewicz mu dziękował niż inni przez 2 lata rządów.

Lanser, podobnie jak Mackiewicz nic nie zrobili dla Pabianic. Kompletnie nic. Obaj są siebie warci. Lamusy. Tylko o sobie i własnej kieszeni myślą. A kłótnie w necie, kto więcej zrobił to niezła wieś. Administracyjnie miasto, mentalnie wiocha dechami zabita.

Wy za to jesteście „fachowcami” już od kilku kadencji. Wasza fachowość wyłazi zza każdego roga w tym grajdole. Wyjeżdżałeś gdzieś dalej niż do granic miasta? Nieee? To rusz cztery litery i zobacz co się dzieje w innych miastach nawet dużo mniejszych od tego. I nie mów mi o waszej fachowości, boście lanserzy i koryciarze i taka jest prawda. Od lat NIC nie zrobiliście, prócz ładowania kasy do własnych kieszeni. „Fachowcy”: dekarz, kwiaciarz, producent wafli, katecheta z przypadku… Wymieniać dalej? Proszę cię, bez jaj!

zgłoś się do Mackiewicza , przecież był bardzo zadowolony ze współpracy z Panem Łuczakiem, niejednokrotnie o tym mówił. Tylko jakoś teraz szybko zapomniał, bo chce zasługi zapisać na swoje konto. Niech powie Pan Mackiewicz ile czasu poświęcił mieszkańcom a ile Pan Wiceprezydent Łuczak,

ja dla mnie robił wiele by robić sobie fotki dla prasy ten masz Prezydent trzeba przyznać lubi być medialny