Strona główna Aktualności Polityka Prezes wychwalał Ciebiadę (WIDEO)

Prezes wychwalał Ciebiadę (WIDEO)

49

Jarosław Kaczyński, szef Prawa i Sprawiedliwości przyjechał do Pabianic i zachęcał do głosowania na kandydata swojej partii.

Prezes spóźnił się ponad godzinę. W tym czasie Grażyna Sałacińska, prowadząca spotkanie przepytała Krzysztofa Ciabiadę z jego planów dotyczących rozwoju Pabianic po czym na prośbę kandydata zagrała na syntezatorze motyw z filmu „Nietykalni”. Kiedy zmieniano scenografię (ludzie prezesa rozstawili specjalną „ściankę”), ktoś rzucił jajkiem w stronę sceny. Mało brakowało, a Krzysztof Ciebiada zostałby trafiony w głowę. Nietrzeźwego sprawcę szybko wyprowadzono z sali. Dalsza część spotkania przebiegała bez zakłóceń.

Przed Jarosławem Kaczyńskim na scenie pojawił się Marcin Mastalerek, świeżo upieczony rzecznik prasowy PiS. – Pabianiczanie chcą zmian, a trzeba sobie jasno powiedzieć, że Mackiewicz równa się Dychto. Jeżeli ma tutaj zajść realna zmiana to musi wygrać Krzysztof Ciebiada – mówił stanowczo Mastalerek. – Miałem dylemat czy przyjechać tutaj czy wziąć udział w jednym z telewizyjnych programów. Ale dużo zawdzięczam Pabianicom i Krzysztofowi Ciebiadzie. To jest człowiek, który nie musi być w polityce, bo w przeciwieństwie do pana Mackiewicza będzie miał z czego żyć. On chce w niej być.

Chwile później w MOK-u pojawił się długo wyczekiwany prezes. Chyba z przejęcia zapomniano odegrać wcześniej zapowiadany hymn Polski. Kaczyński nie mówił długo i większość swojej wypowiedzi poświęcił Pabianicom.
– Pabianice to jedna z najbiedniejszych gmin w naszym kraju. Jest pytanie, czy to przypadek czy to wynik pewnej polityki – pytał retorycznie Kaczyński. – To nie jest przypadek. W Polsce od siedmiu lat jest prowadzona polityka nastawiona na największe ośrodki. Polityka ma różne uczone nazwy, ale jej sens jest prosty – bogatym dosypać, a biednym jeszcze ująć. To jest polityka samobójców.

Prezes mówił o sukcesach swojego rządu i tym, że Polskę trzeba zmienić od dołu. Dlatego wybory samorządowe są bardzo ważne. – Polskę trzeba zmieniać także tutaj w Pabianicach. Potrzebna jest prawdziwa zmiana, która jest związana z planem, z nowością, inicjatywą która łączy się z doświadczeniem w pracy np. w biznesie. Doświadczeniem, którego nie mieli ci którzy tym miastem rządzili. Jest tylko jeden kandydat, który taką zmianę gwarantuje własnym życiorysem i przynależnością. On nie przedstawia ogromnych, gigantycznych planów. Nie mówi, że dokona cudów. Z jednej strony zapobieże takim nieszczęściom jak upadek szpitala, a drugiej strony będzie prowadził politykę zmierzającą do tego, aby istniejące zasoby mogły być wykorzystywane i to z wolą mieszkańców. Stąd budżet obywatelski i geotermia miejska. To są szanse na przyszłość, to są szanse ruchu do przodu. Bez tego będziemy mieli to co było i to może trwać w nieskończoność – zachwalał Kaczyński kandydata na prezydenta Pabianic.

 

Pełne wystąpienie Jarosława Kaczyńskiego:

REKLAMA
Poprzedni artykuł20 migawek na plastikowej karcie
Następny artykułKobieta zapaliła się od pieca
49 komentarzy
najstarszy
najnowszy
Inline Feedbacks
View all comments

Może w koncu Pabianice sie obudzą ,Byłam i trzeba posłuchać pana prezesa na żywo ,żeby zrozumieć jaki to ciepły i wspaniały polityk DZIĘKUJEMY

ja nie mam absolutnie nic do Pis-u czy Kaczyńskiego. Ja po prostu nie toleruje p. Ciebiady. To jest totalnie nieodpowiedni kandydat, który nigdy nie powinien zostać prezydentem naszego miasta. Gdyby Pis wybrało Stanka na kandydata, to byłbym pierwszy który by na niego głosował a tak…

Ale pan Stanek popiera pana Ciebiadę widzziałam ze mu dzis bardzo pomagał ,To oznacza że wspolnie robią coś dobrego dla Pabianic

popiera, bo popierać musi, wszak szyld partyjny zobowiązuje…

Ha ha ha – uwielbiam takie wypowiedzi. Nooo takie poczucie humoru:) ciepły i wspaniały:) nie wierzę

Lepiej się już nie wypowiadaj. Zarzucasz PIS wiele a co ty sobą reprezentujesz.

Jeśli chcemy rzeczywistej zmiany w mieście to tylko Ciebiada może te zmiany wprowadzić. Mackiewicz to dalej rządy tej samej ekipy i zero zmian.

Każdy kandydat ma swoje wady i zalety. Ciebiada także. Jednak oddam na niego swój głos. Rzeczywiście jest jedyną szansą na zmianę w tym mieście.

Wolę Ciebiadę, który mówi jasno o swoich poglądach i programie niż Mackiewicza, który się wije i próbuje wciskać kit.

bardzo dobrze powiedział poseł Mastalerek: Mackiewicz=Dychto. Pabianiczanie musza to zrozumiec przed niedziela, bo inaczej nasze miasto będzie umierać przez kolejne lata. Nie mozna do tego dopuścić. Dziś jedynym wyborem dla chcących zmian jest Ciebiada, Mackiewicz to dalsza stagnacja. Kandydata PiS popiera polityk ogólnokrajowego formatu, były premier Kaczyński. Ciebiada nie jest bez wad, ale obecnie to najlepsza opcja, jeśli nie chcemy śmierci Pabianic

Dziś był wielki polityk w naszym mieście Byłem i jestem pod dużym wrażeniem Czlowiek który ma duża charyzmę Pokazał klasę przyjeżdzając i spotykajac sie z ludzmi .Tzw, pani Zdanowska przyjechała poparła Mackiewicza i po cichu ,tak by jej nie daj boże ktos nie zobaczył uciekła do Łodzi Wybieramy Ciebiadę bo ma poparcie PRAWDZIWYCH POLITYKÓW nie kukiełek

A tak właściwie o czym mówił ten mały facecik, bo zapewne nie o Ciebiadzie? Chyba, że mu się kartki pomyliły!

Może ty jesteś ślepy, bo nie było czytania z żadnej kartki. Nie obrażaj człowieka inteligentnego i z ogromną wiedzą. Nie dorastasz mu do pięt.

Pan Dychto został prezydentem z doświadczeniem pedagoga, a Pan Mackiewicz ukończył wydział Administracji i Prawa na UŁ oraz przez ostatnie kilka lat pracował w Radzie Miejskiej. Dlatego bliżej Panu Ciebiadzie do Dychty niż Mackiewiczowi. Zarówno jeden jak i drugi nie zrobi nic przełomowego, ponieważ mają związane ręce przez rządy ogólnokrajowe i zadłużenie Pabianic. Nie ma co łykać głodnych kawałków o wielkich zmianach, nowościach, inicjatywach. Doświadczenie jest najważniejsze w tej kadencji prezydenckiej. Mackiewicz przez ostatnie pół roku urzędowania jako vice-prezydent pokazał, że potrafi dobrze balansować pomiędzy likwidowaniem zadłużenia miasta i drobnymi inwestycjami. Ma mój głos mimo, że Pan Ciebiada reprezentuję partię… Czytaj więcej »

Nienawdze PISu ale jakby wystawilo innego kandydata to pewnie bym zaglosował.Ludzie tylko nie Ciebiada,naprawde z calego serca nie on.Zero pojecia o polityce gada bzdury przed wyborami,zeby isc i oddac glos!Moim zdanie Mackiewicz jak juz jest w tej drugiej turze wydaje mi sie ze jest mniejszym zlem!

Panowie z BSR-u sie odezwali Panowie jakie stołki wam uciekaja jeśli wejdzie Ciebiada Strach w oczach i przygnębienie Dziś widzę że sciagneliscie Zdanowska Jeszcze kilka dni temu Jaksa ostro was krytykował i ganił a dziś PO i BSR przeciwko jednemu wrogowi ,który stołki może odebrać Nie zapominajcie że cala Rada Miasta jest w rekach PiS Więc jesli w tych rękach niech wybiorą Ciebiadę ,Nie dosć że wam sie do stołków dobierze ,to jeszcze będzie miał możliwość przeprowadzenia poważnych reform A co pan Mackiewicz zrobił w tym mieście przez tyle lat 3 lata wiceprezydent i 4 lata Przewodniczący Rady Miasta ,czyli… Czytaj więcej »

Weź się człowieku ogarnij i się określ, masz na imię Tomek czy Pabianice??
Chu… mnie obchodzi na kogo Ty będziesz głosował ale za mnie się nie wypowiadaj. Bo ja dawniej nie zagłosowałem na elektryka i teraz nie wybiorę na prezydenta mechanika samochodowego :[

Zdanowska do Mackiewicza po 3 latach jego wiceprezydentury BIERZEMY SIE DO PRACY Proszę pani my już wam nie wierzymy Czyli te 3 lata to był taki żart wyborczy,który odbił się czkawką dla Pabianic Ale żeby obronić stołeczki Adamskiemu ,Górnemu i reszczie musiała na pomoc przyjechać Zdanowska ŻENADA

Wyjdź poza swój pisowski horyzont i zaślepienie małym wodzem.

Pytam się gdzie są inwestycje inicjowane przez PiS ?

Ja widzę je w SKOKach, ktore upadają i w państwowej dotacji z naszych podatków pompowanych w partie polityczne. To jest dziedzictwo tego małego człowieka.

Zdanowska prawdy troche powiedziała przy okazji: „Bierzemy się do roboty”. Czyli wcześniej się w ratuszu opieprzali. tak jak pisze Ania – Mackiewicz startuje, żeby obronić stołki i stary układ, to jest ten sam syf, co od ośmiu lat i co za Dychty.

Drogi -AntyPiS- jesteś zaślepiony nienawiscią i może dlatego nie widzisz .pan Ciebiada na konferecji pokazywał wyniki badań prof. Kozłowskiego o geotermii ,tak jak mówił zrobił te badania za własne pieniądze ,pokazywał dokumenty z rozmów z firmą Duńska ,która szuka miejsca na fabrykę obuwia i chce zainwestowac u nas ,Więc nie bądż ślepo zapatrzony w Mackiewicza PYTANIE co on zrobił Okłąmał Pabianiczan o pieniadzach które nie do konca są ,głosował za legalizacją NARKOTYKÓW Przez 3 lata nic nie zrobił CZY NAPRADĘ CHCESZ MIEĆ TAKIEGO PREZYDENTA ????? Jeśli jesteś myślacym czlowiekiem i nie z układu zaglosujesz na Ciebiadę

Mój głos jest moim głosem i nic ci do tego!

Dziś Ciebiada sfinansował za swoje plany na mrzonki, jutro te mrzonki będzie finansować z MOICH podatków.

Nie ma mojej zgody na to! I dlatego nie ma co liczyć na MÓJ głos.

Droga Aniu

Proponuję mały wysiłek.

Poszukaj w archiwach epainfo artykułu o Jarosławie Kosmali, pt. „Bałagan w klubach sportowych” – niech się kandydat wytłumaczy.

Poszukaj również na drugim pabianickim portalu artykułu o Marku Błochu, pt. „Błoch się doigrał ” – niech się wytłumaczy.
Niech PiS pokaże swoje prawdziwe oblicze – jeśli sprawy są zamiecione pod dywan – to niech zostaną wyjaśnione i wzorem Hofmana panowie utracą poparcie PiS.
Dlatego ja nie chcę PiS, tym bardziej Ciebiady!, bo jestem pewien podobnych standardów z jego strony.
Liczę. że komentarz się pojawi, bo poprzednie zostały zdjęte.

Kolego ja nikogo nie obrażałemi nie obrażam A jeśli już chodzi o twoje wpisy to kłamiesz że glosowałeś na Ciebiadę ,wystarczy przeczytać twoje poprzednie wpisy i to co tam napisałeś ,myślę że od ciebie zieje nienawiscią i obłudą

Tomku czytaj ze zrozumieniem…..pisałem że zastanawiałem się nad oddaniem głosu na Ciebiadę. Nie jestem jego zwolennikiem ale dla mnie wybór pomiędzy jednym i drugim to jak wybór pomiędzy dżumą a cholerą. Może moj głos padłby jednak na twojego zbawcę Pabianic, ale jak pisałem wyżej nie znoszę pewnych cech charakteru. Skoro jednak upierasz się przy tym że nie obrażasz innych odpowiedz mi zatem na jedno myślę dość proste pytanie. Co miałeś na myśli pisząc ” Tzw, pani Zdanowska” ?????. Wiesz coś o czym ja nie wiem i inni. Czy ta Pani to Pan, czy może znasz jeszcze głębsze tajemnice jej tożsamości… Czytaj więcej »

Bardzo mi przykro panie prezesie ale jako zwolennik PiS-u p. Ciebiada nie dostanie mojego głosu, mojej rodziny ani znajomych. Nie reprezentuje sobą niczego wartościowego, a jak słyszałem po trupach został wystawiony jako kandydat PiS na prezydenta, którego nie popierają nawet członkowie PiS-u w Pabianicach. Poza tym faktycznie nie ma niczego ciekawego do zaoferowania poza bełkotem typu „rozwalmy układ”. Jakoś nie widzi mi się zamiana jednego układu na drugi, bo czemu to ma służyć? Chyba tylko karierze pana C., bo na pewno nie dobru mieszkańców!!!!

Wygrywa Ciebiada i mamy ………………………W I L K O W Y J E ………………..tylko u nas Lucy się nie znajdzie

To bedzie zmiana z deszczu pod rynne -poj..ło WAS?

Mak kwak dużo zawdzięcza Pabianickim…a pabianiczanie mówią mu i jego kundlom pokroju Wypychów, Flajszerów, Zeligowskich, Hodaków, Wolskich, Ciebiadów… SPIEPRZAJCIE I ODCZEPCIE SIĘ OD TEGO MIASTA… Nie będziemy chodzić po mieście obwiązani różańcem !!!!

No takiej żenady to dawno nie czytałem. Kompromitacja całkowita ale PNP!!!!!!!!

nie wierzę w to, że taką nienawiścią i jadem plują normalni pabianiczanie, prędzej uwierzę w to, że to konkurencja polityczna i pewnie właśnie tak jest. Nie mają argumentów to od kundli wyzywają na necie bojąc się ujawnić nazwiska – żenada!

PNP oznacza Pabianiczanin nieumocowany politycznie… Chciałbym odpolitycznienia samorządu w kraju i lidze, że ludzie w końcu przestaną bezgranicznie ufać nadgorliwym katolikom w Polsce…fanatyzm religijny mamy w Azji…

Drogi Mateuszu, chcesz pracować blisko żony zatrudnij się u Ciebiady.

Mackiewicz rządził tym miastem jako w-ce prezydent ,wcześniej jako radny i uważam
,że jego czas minął . Dlaczego nie dać szans komu innemu ,bo co bo jest z
PiS? a nawet jeśli Pan Gryglewski został by w-ce prezydentem to co
,jest nowy ma pomysły dajcie im szanse. Już gorzej jak teraz być nie
może.

A ja chcę szansy dla Mackiewicza jako prezydenta. Mam do tego prawo, takie samo jak ty dać szansę Ciebiadzie.
Jest tylko jedna różnica – Mackiewicz ma doświadczenie, Ciebiada nie!
Ciebiada i Gryglewski mają mandaty do rady powiatowej – niech się tam realizują, zdobywają doświadczenie – układają, związują sojusze.
Poznamy ich styl pracy, a tak jako przyszły PRACODAWCA tym panom mówie NIE na stanowisko prezydenta.

Uważam również, że czas PiS też już minął. Czas darmozjadów biorących dotacje z państwowej – NASZEJ – kasy !

Nie ładnie panie Mackiewicz sądziłem, że będzie pan walczył z dopalaczami na Bugaju.
Jest to dla nas olbrzymi problem, kiedy handlujący mieszkają w naszej klatce. Nikogo to nie obchodzi.

Ja mam tylko jeszcze jedno pytanie. Tak czytam i słucham i się zastanawiam. Obiecują i obiecują a nikt jeszcze nie powiedział skąd weźmiemy na to pieniądze?????? Przecież Pan Ciebiada nie wybuduje nam term z własnej kieszeni. Stadionu krytego sztucznego (który de facto ma służyć drużynom nie z Pabianic) też nie wybuduje za własne. Budżetem obywatelskim będziemy dzielić jak będzie czym. Mackiewicz też sporo obiecuje. Ale skąd Ci wspaniałomyślni mężowie stanu wezmą na to kasę. Z tego co wiem to chyba do 2017 mamy do spłacania dług poszpitalny, a to nie jest mała kasa. W 2013 roku mieliśmy więcej wydatków niż… Czytaj więcej »

Czy jeśli wygra Ciebiada to wybory będą nieważne ??

Skoro taki niezależny finansowo – propozycja taka – Radni Miejscy PiS obniżają mu uposażenie do ZERA, bez dodatków – do sprawdzenia w PIT.
Dalej – Radni Miejscy PiS oddają całe diety na cele społeczne – OFICJALNIE.
Dalej – nie obsadzają stanowisk w spółkach miejskich kolesiami.

I proszę – teraz możecie wykazywać się pracą społeczną i samorządową dla miasta.

Ja wam nie wierzę!.

Ciebiada wie jak rozwijać miasto? – a gdzie jego program dla miasta? Czy budowa geotermii POZA miastem to jest wiedza o tym jak można wydatkować budżet miasta? Przecież to chore !

Mój głos ma Mackiewicz.

Prezydent nie potrzebuje zaplecza w radzie by skutecznie rządzić miastem. To demagogia PiS. Ale co tu oczekiwać jak PiS ma w d… prawo – patrz szum wokół wyborów. A wystarczy zapoznać się z kompetencjami Rady Miejskiej i Prezydenta ich zadaniami i kompetencjami by to wiedzieć. Ale pomogę 😉 Najpierw Prezydent „Jednym z najważniejszych organów w samorządach jest prezydent miasta. To jemu podlega urząd miejski. Osobiście zajmuje się pozyskiwaniem poparcia społecznego i środków finansowych dla kluczowych inwestycji na obszarze swego miasta: stadiony, inwestycje drogowe i komunalne oraz inne inicjatywy ważne dla miasta i regionu. Ponadto, prezydent miasta jest główną jego twarzą… Czytaj więcej »

Znani mówią o Grzegorzu Mackiewiczu – czy do tego artykułu nie można wnieść komentarzy? Pan Mackiewicz boi się krytyki!!!

bo by się dowiedział , co niektórzy sądzą o poparciu prezesa Spółdzielni Mieszkaniowej czy p. Wandy Lelonek….

Kazdy wybor inny niz Ciebiada w obecnej sytuacji to zlo dla Pabianic. PiS ma wiekszosc w Radzie Miasta, niestety Mackiewicz nawet majac cala reszte mandatow za soba nie zrobi nic. Maja 4 lata na wykazanie sie, majac praktycznie wladze absolutna nad miastem. W innym wypadku PiS bedzie vetowal wszystkie pomysly Mackiewicza. Polecam glos na PiS mimo wszystko. Sam nie jestem zachwycony z wyboru, ale swiadomemu wyborcy tego tlumaczyc nie trzeba.

Odsyłam do kompetencji Prezydenta i Rady Miejskiej. Władze absolutna była już w Polsce, właśnie świętowaliśmy jej obalenie. Chyba, że pragniesz powrotu takiego UKŁADU, kiedy obywatel nie ma nic do powiedzenia, bo WŁADZA wie lepiej. Faktycznie PiS razem z SLD doży do tego coraz większymi krokami. Dziś obalenie demokracji przez wyciągnięcie ludzi na ulicę. Jutro państwo policyjne/wyznaniowe z „paleniem czarownic”. Jak myślisz? Czy Ciebiada będąc aparatczykiem PiS nie będzie zmuszany do organizowania marszy w Pabianicach? Przecież tyle kasy w niego pompują, że pewnie już zaprzedał duszę „diabłu”. Dlatego Mackiewicz jest najlepszym kandydatem, by zapobiec przelania się przez nasze miasto niszczącej fali… Czytaj więcej »

Ciebiada=Kaczyński= P i S – i to mi wystarczy by, nie chcieć recydywy PiSu, nie chcieć marszy, nie chcieć państwa wyznaniowego, nie chcieć pomników smoleńskich.
NIE CHCE TAKICH ZMIAN !!!
A porównanie Dychty do Mackiewicza to wasze mamienie wyborców.
Ja dodam porównanie inne Kaczyński i Miller – dziś dwa bliźniaki szykujące SKOK na księżyc.

No zwolennicy Pana Mackiewicza ,moze sie wypowiedza dlaczego wypisuje przed niedzielą takie obłudne rzeczy o P.Ciebiadzie. Zachowuje sie jak prostak a zawsze zarzuty sa do PIS ,ze opluwają , ciągle się kłócą. Mackiewicz boi sie ,ze jesli wygra P.Ciebiada to wszyscy nieudacznicy wylecą ze stołków. Mackiewicz coraz bardziej pogrąża się przed wyborami. Głosuje na Ciebiadę , człowieka który zmieni nasze miasto na czyste i bez układów.

A ja sobie nie wyobrażam, żeby prezydentem została osoba, która nawet nie ma skończonej zawodówki. Oczywiście, że to nie jest wyznacznik, ale wymaga się chociaż matury. Na takim stanowisku trzeba coś sobą reprezentować.. Albo chociaż płacić swoim pracownikom.. Ale cóż.. układy, układziki… Osobiście uważam, że żaden z naszych kandydatów, nie nadaje się na prezydenta.. Przemawia do mnie jedynie to, że Mackiewicz ma jakiekolwiek doświadczenie. Jak zwykle będę wybierać mniejsze zło.

mieszkaniec – wystarczy sprawdzić, nie jest to wiedza tajemną.
Przykro, że masz takie doświadczenia ze służbą zdrowia.