Strona główna Dzieje się Życie szkolne Polonez na 32 pary (ZDJĘCIA)

Polonez na 32 pary (ZDJĘCIA)

0

Kilkaset osób podziwiało poloneza w wykonaniu uczniów I Liceum Ogólnokształcącego w Pabianicach. Tegoroczni maturzyści bawią się dziś w Willi Impresja.

Sala przy ul. Żeromskiego pękała w szwach. Na parkiecie stanęły 32 pary. Dookoła tłum rodziców, dziadków i przyjaciół, którzy chcieli zobaczyć wyjątkowy taniec przygotowany z okazji studniówki. W rolę choreografa po raz pierwszy wcieliła się Katarzyna Młynarska. Zadanie było karkołomne, bo w Pabianicach brakuje sali, gdzie mogłoby swobodnie zatańczyć ponad 60 osób. W ubiegłym tygodniu, podczas studniówki II LO, na parkiecie zaprezentowało się tylko 20 par. Uczniowie z liceum na Piaskach poradzili sobie jednak z brakiem miejsca i zebrali gromkie brawa.

Przed rozpoczęciem poloneza, szczęścia na maturze i dobrej zabawy na studniówce, życzyła dyrektor szkoły – Alicja Bujacz.

– Z całego serca, życzę wam powodzenia na maturze i w dalszym dorosłym życiu. Mam nadzieję, że symboliczne 100 dni, upłynie wam na rzetelnej pracy. Połamania piór i odwagi – mówiła dyrektor. – Dziś czas zabawy. Niech będzie dla was niezapomnianym przeżyciem i pozostanie na zawsze miłym wspomnieniem młodości.

Nie obyło się tez bez tradycyjnego walca, podczas którego, uczniowie proszą nauczycieli do tańca.

 

 

REKLAMA
Subskrybuj
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments