Biegacze pabianickiego klubu niespełna dwa tygodnie po rozpoczęciu nowego roku wzięli udział w Mistrzostwach Województwa Łódzkiego w Lekkiej Atletyce. Młodzicy Azymutu zdobyli w sumie cztery krążki.

W biegu na 600 metrów srebro zdobyła Kaja Młynarczyk, która o 0,9 sekundy wyprzedziła Emilię Kałużę z UMKLS Startu Wieruszów i z czasem 1:53,06 zameldowała się na mecie. Równie dobrze w swoim biegu na 1000 metrów poradził sobie Kacper Kurowski. Ten utalentowany biegacz Azymutu tym razem nie zdobył tym razem złotego medalu, ale to dlatego, że jego rywalem był Kacper Uliński z MKS-u Aleksandrów, który w 2019 roku miał najlepszy wynik w Polsce na tym dystansie (w kategorii do lat 14). Kacper do samego końca rywalizował z wymagającym przeciwnikiem, ale ten wyprzedził go na ostatniej prostej. Tym samym Kurowski uzyskując czas 2:54,54 przegrał z Ulińskim o niespełna dwie sekundy i wpadł na metę jako drugi.

Medal udało się wywalczyć również Kornelii Łabieniec, która startowała na dystansie 2000 metrów. Uzyskała ona ostatecznie czas 8:09,71, który pozwolił jej stanąć na najniższym stopniu podium. Ostatni krążek dla Azymutu zdobył Maciej Sztranek, który brał udział w biegu na 2000 metrów. Czas 8:07,52 dał mu srebro.