Strona główna Sport Koszykówka PKK z nieudaną inauguracją

PKK z nieudaną inauguracją

0

Nasi trzecioligowcy rozpoczęli zmagania w sezonie 2017/2018. Niestety, gospodarze pierwszego meczu okazali się od nas lepsi.

TKM Włocławek – ZEC PKK’99 Pabianice 71:57

Pabianiczanie grali przeciwko doświadczonym zawodnikom i to na hali, gdzie zwykle występuje ekstraklasowy zespół Anwilu Włocławek. Mimo to, nasza młoda drużyna postawiła się gospodarzom i robiła co mogła. Początkowo wychodziło nam to bardzo dobrze, bowiem pierwszą połowę zdołaliśmy wygrać wynikiem 28:31.

Niestety, po przerwie Włocławek wziął się do roboty i rozbił nas w trzeciej partii 20:8. Później pabianiczanie próbowali jeszcze gonić wynik, ale ostatecznie nic z tego nie wyszło. Najlepszym zawodnikiem w naszej ekipie był Jakub Orłowski ze zdobyczą 22 punktów.

Kolejny mecz 12 listopada. Pabianiczanie zagrają w hali MOSiR przy Grota-Roweckiego 3 z KKS-em Pro-Basketem Kutno. Początek o 15:30.