Strona główna Aktualności Z miasta Piecyki gazowe na złom. Tutaj PSM podłączy ciepłą wodę

Piecyki gazowe na złom. Tutaj PSM podłączy ciepłą wodę

6
W tym roku ciepła woda z wodociągu miejskiego popłynie w dwunastu blokach należących do Pabianickiej Spółdzielni Mieszkaniowej. Znamy też trzy adresy, gdzie w pierwszej kolejności planowane jest podłączenie w 2020 roku. 

W 2019 roku ciepła woda zostanie podłączona w blokach przy ul.: Ostatniej 3/7, Wiejskiej 7 i 9, Wyszyńskiego 7 i 2, Moniuszki 56/58 i 60/62, Cichej 23/25 i 27, Bugaj 62 i 64 oraz Grota Roweckiego 9.

Natomiast wpłynęły już wnioski o wydanie pozwolenia na remont instalacji ciepłej wody i likwidacja podgrzewaczy w blokach przy ul. Bugaj 66, 68 i 70. Te prace planowane są na 2020 rok.

REKLAMA
Poprzedni artykułNauczyciele protestowali przed ratuszem (WIDEO)
Następny artykułSukces i kilka indeksów w kieszeni licealisty z Pabianic
Subskrybuj
Powiadom o
6 komentarzy
najstarszy
najnowszy
Inline Feedbacks
View all comments

Proszę mi wytłumaczyć jak to jest że w bloku jest centralne ogrzewanie a woda cu jest z pieca gazowego? Nie jestem w tej kwestii biegły ale wychodzi na to że to tylko opieszałość i biurokracja spółdzielni w zamontowaniu rur i wymienników ciepła a nie jakieś przyłączenie do czegos co dawno jest.

Wyszyńskiego 2 nie należy do psm

Może jakakas niescislosc? Poproszę o wyjaśnienie. Także proszę o wyjaśnienie czemu nie podał Pan bloku przy ul. Cichej 27. Czyżby też niescislosc, czy ta lokalizacja wypadła z planu? Jeśli tak, należy podać przyczynę. Bez tego artykuł jest bezwartościowy. Strona PSM i TV MOK podają inne dane.