Sezon wakacyjny trwa – pogoda sprzyja wyjazdom, a korzystna aura pozwala w pełni się zrelaksować. Jeśli nie masz jeszcze sprecyzowanych planów wakacyjnych, Fabryka Wełny przygotowała ofertę specjalną, obowiązującą w ciągu całego okresu letniego. 

Wakacyjny harmonogram uwzględnia szeroką gamę aktywności. Hotel, na początku każdego tygodnia zachwyca kulinarnymi nowościami serwując w obu restauracjach – Przędzalni oraz Wzorcowni by W. Bober wyjątkowy trzydaniowy set skomponowany przez Szefa Kuchni. Menu za każdym razem prezentuje nowe, letnie smaki, w stałej cenie 35 zł. 

W kolejne dni, na zachętę dla aktywnego wypoczynku, przyciągają korzystne ceny w kręgielni Maszynownia oraz na basenie, z możliwością korzystania z tarasu słonecznego na dachu hotelu.

Nie zapominając o relaksie dla ciała, w każdą środę Tkalnia SPA proponuje 25% rabatu na wszystkie realizowane w tym dniu zabiegi.

Na dobre rozpoczęcie weekendu, w każdy piątek, patio Restauracji Przędzalnia wypełnione zostanie muzyką na żywo, co na pewno umili wieczorną kolację lub spotkanie z przyjaciółmi. 

 

Poza wakacyjnym harmonogramem, Fabryka Wełny regularnie prezentuje dodatkowe oferty specjalne oraz wydarzenia kulturalne. W najbliższym czasie, w piątek 13 lipca, o godz. 18:00 w hotelu odbędzie się wernisaż Tomasza Kozłowskiego. Artysta zaprezentuje kolekcję przekrojową swoich prac z lat 2012-2017. Obrazy wykonane techniką olejną dotyczą tematyki cielesności, popkultury ujęte w kontekście psychologicznym. Wystawa o charakterze otwartym, dostępna do 19 sierpnia bieżącego roku.  

Więcej informacji o wydarzeniach:

https://www.fabrykawelny.pl

https://www.facebook.com/hotelfabrykawelny/

Fabryka Wełny Hotel & SPA

Ul. Zamkowa 2, Pabianice 95-200

tel. +48 42 206 88 88

REKLAMA
Subskrybuj
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments