Strona główna Dzieje się Rozrywka Pabianiczanki nie mają odwagi

Pabianiczanki nie mają odwagi

6

Tylko dwie młode pabianiczanki wzięły udział w bezpłatnych zajęciach z tańca na rurze. To drugie podejście.

W ubiegłym tygodniu wystartowały bezpłatne zajęcia z pole dance, czyli tańca na rurze. Za pierwszym razem uczestniczyły w nich dwie dziewczyny. Dziś sytuacja się powtórzyła. Przyszły dwie inne uczestniczki. – Wygląda na to, że pabianiczankom brakuje odwagi. Na zamknięte zajęcia przychodzi zdecydowanie więcej kobiet – tłumaczy Katarzyna Leńska ze szkoły Lejdis Studio, która znajduje się przy ulicy Traugutta.

Pole dance to zajęcia kształtujące sylwetkę i mięśnie. Na zajęcia można przyjść w dresach czy leginsach. Ćwiczy się boso. Kolejne odbędą się w przyszłą sobotę o godz. 16.00.

REKLAMA
Poprzedni artykułTa ostatnia minuta (ZDJĘCIA)
Następny artykułTkacz i Koczur wchodzą do gry
6 komentarzy
najstarszy
najnowszy
Inline Feedbacks
View all comments

Ilość uczestników biorących udzial w zajęciach jest wprostproporcjonalny do liczby osób które odadzą glos na Seweryne i jakoś tam Rąkowskich.
Żenada

przepraszam oddadźą

Ktoś nic nie robi – źle, ktoś coś robi – też źle… Więc co robić ?

Zapraszam do mnie Pabianiczanki które nie odważyły się wziąć udziału w publicznym treningau tańcu na rurze, a jednak chcą się rozwijać w tym kierunku 725-648-556

generalnie fajnie, ale kobiety uczą się tego prawdopodobnie po to, żeby zatańczyć dla „tego jedynego” i mieć lepszą kondycję, a nie żeby robić pokazówkę rodem z klubu nocnego na środku lewitynu i mieć foty, żeby całe pabianice to widziały. Jakby chciały to by poszły do klubu i tam zaczęły to robić… ba, nawet by im za to zapłacili. 2 tygodnie temu było kilka pytań na spotted o „brunetkę” z danego zdjęcia z zumby. Niedługo będą obgadywać jak kto się ubrał i która lepiej tyłkiem kręci. Przestańcie robić zdjęcia to się może więcej osób skusi. Może trochę bardziej ustronne miejsce? Teraz… Czytaj więcej »

ODWAGI?? To pokazywanie tyłka, jego wypinanie i rozkładanie nóg i wyginanie się na rórze jak prostytutki na Lewitynie to oznaka odwagi??

Niektórym już zupełnie lewacka propaganda rodem z MTV przeżarła mózgi (inna sprawa, czy kiedykolwiek z nich korzystali).
Kobiety mają taki wybór 'zajęć kształtujących sylwetkę i mięśnie’, że akurat nie potrzebują szkolenia jakim poddawane są zwykłe dziwki z klubów go go …. :/ artykuł żenada.