Strona główna Aktualności Polityka Tkacz i Koczur wchodzą do gry

Tkacz i Koczur wchodzą do gry

5

Tworzą się kolejne komitety wyborcze. Na liście pojawiły się nazwiska Ryszarda Tkacza oraz Mariana Koczura. Czy powalczą o stołek prezydencki?

Radny miejski Marian Koczur od dawna wspominał, że będzie startował w wyborach. Właśnie zarejestrował swój komitet wyborczy pod nazwą  „Prawicowa Wspólnota Samorządowa Nasze Miasto”. Marian Koczur 4 lata temu do Rady Miejskiej wszedł z listy Prawa i Sprawiedliwości (352 głosy). Teraz jest w Solidarnej Polsce. W maju startował w wyborach do europarlamentu. Zdobył 173 głosy. Z zawodu jest architektem.

Ryszard Tkacz dał się poznać pabianiczanom w 2009 roku.Wtedy chciał obalić prezydenta Zbigniewa Dychto organizując referendum. Większość mieszkańców nie poparła jednak jego pomysłu. Rok później stworzył własny komitet wyborczy z myślą o wprowadzeniu swoich ludzi do Rady Miejskiej. Nie udało mu się. Jego „Społeczny Komitet Członków PSM” zdobył jedynie 2,58 % poparcia. W tym roku zarejestrował komitet „Niezależni Razem z Ryszardem Tkaczem”. Czy pośrednik w obrocie nieruchomościami i zaciekły przeciwnik władz Pabianickiej Spółdzielni Mieszkaniowej odniesie sukces w tegorocznych wyborach?

Oficjalnymi kandydatami na prezydenta są: Zbigniew Dychto, Grzegorz Mackiewicz, Marek Gryglewski i Arkadiusz Jaksa. W dalszym ciągu nie znamy decyzji Prawa i Sprawiedliwości. Władze partyjne nie wskazały jeszcze kandydata na prezydenta Pabianic. Na co czekają? Swoją chęć startu w wyborach zgłosili: Maciej Łuczak, Włodzimierz Stanek i Dariusz Wypych (WIĘCEJ).

REKLAMA
5 komentarzy
najstarszy
najnowszy
Inline Feedbacks
View all comments

Tkacz oddaj miastu 100 tyś zł za referendum !!!!!!!! A potem możesz nawet do UE startować

Dychto mówił kiedyś, że nie będzie startował 3 raz. Hipokryta. Szkoda, że nikt z radykalnej prawicy, ani narodowiec nie startuje.

Z całym szacunkiem do radykalnej prawicy i narodowców ale żadna z takich osób nie ma szans na realną walkę o fotel Prezydenta.

A kiedy to powiedział i gdzie ?

Ja pamiętam że to Grzegorz Mackiewicz powiedział że nie będzie kandydował jeśli Dychto wystartuje w wyborach.

kupa idiotów I nierobów chce rządzić na miastem nie dajmy im tej satysfakcji