Strona główna Aktualności Polityka Pabianiczanie we władzach KOD

Pabianiczanie we władzach KOD

16
Janusz Nagiecki podczas Czarnego Protestu

Członkowie Komitetu Obrony Demokracji z naszego województwa wybrali zarząd i delegatów na zjazd krajowy.

Działacze KOD-u, których w województwie jest około 500 spotkali się w niedzielę w Łodzi. Nie zabrakło też pabianiczan. Członkiem Regionalnej Komisji Rewizyjnej została Ewa Radowicz.

Delegatami na Krajowy Walny Zjazd Delegatów Stowarzyszenia Komitet Obrony Demokracji zostali: pisarz Janusz Nagiecki oraz mecenas Jarosław Szczepaniak

Członkowie KOD z naszego miasta są mocno aktywni. Biorą udział w akcjach ogólnopolskich, ale organizują również lokalne inicjatywy jak spotkania ze Zbigniewem Hołdysem czy Andrzejem Rzeplińskim.

 

REKLAMA
Poprzedni artykuł140 zawodników na matach
Następny artykułW poniedziałek pożegnamy doktor Chodakowską
Subskrybuj
Powiadom o
16 komentarzy
najstarszy
najnowszy
Inline Feedbacks
View all comments

Jakiegoś powodu do dumy to nie ma. Kto sponsoruje ten artykuł?
jakie miasteczko tacy działacze, znów wstyd na całą Polskę.

A syn pana Kijowskiego zadaje pytanie Czemu tata niszczy Polskę?

Jest się czym chwalić na cały kraj

Szkoda strzępić ryja żeby to komentować.

Gratulacje dla Delegatów. I gonić tych pisiorów.
@Badzio, a zrozumiałeś kontekst wypowiedzi syna p. Kijowskiego, bo z twojego bełkotu wynika niezbicie, że nie.

A ja popieram ten artykuł, trzeba podawać do wiadomości publicznej nazwiska i pokazywać ich twarze.

Tragedia Komitet Obalenia Demokracji z gościem w zarządzie, który nie pozwoli sobie dotykać macicy… pośmiewisko. Mamy swojego pabianickiego pedofila a teraz pajaców z zarządzie tego idiotyzmu.

Po komentarzach widać kto z PiS – albo nie chca strzepić swoje ryje, albo straszą, że dobrze iż pokazują nasze twarze – bo co?? Będziecie nas zabijać gdy wasz kaczy kuper wam to kaze zrobić- albo zamiast swojego księdza Ireneusza nazywają naszego kolegę pedofilem – bo przerasta ich inteligencją i dowcipem i przyzwoitością. Wstyd na cały świat przynosi tłuściutki misiaczek, który limuzyna za milion złotych z ochroną jedzie na balangę do knajpy tam stawia wóde i szuka chłopców dla małego gnoma. Wstyd to przynosi szyszka, która rowalił stadninę koni, wstyd to przynosi ta baba ze zgryzem nożycowym, która tak obcięła… Czytaj więcej »

Trole PiS-owskie jak zwykle czujne i na posterunku. Jeszcze się zdziwicie jak w którymś momencie Sturmbannführer”. Antoni do spółki z Jarkiem zrobią nam – wam też, takie kuku, że się zesr…e.

BabaYaga i drug sort – dociera do Was, że można nie być za PIS-em i nie popierać Waszej skompromitowanego komitetu??
Jak 8 lat rządziła PO to wtedy demokracja była super?
Ile można Wam wypominać o niewykonywanych orzeczeniach Trybunału za ich rządów, o kradzieży pieniędzy z OFE, jak ABW wchodziło do Wprost i tak dalej.
Jedni i drudzy po takich samych pieniądzach.

@konserwa Z pewnością jesteś przedstawicielem tych „innych” niż PO i PIS i w związku z tym jesteś tym, który będzie decydentem w przyszłych wyborach o kształcie Polski. Za PO demokracja nie była super. Popełnili wiele błędów, które wymieniłeś choć starali się to zrobić w białych rękawiczkach – tu pełna zgoda. Czyżbyś jednak miał wielki problem ze skalą tego zjawiska?. Czyżbyś nie dostrzegał, że błędy PO w ciągu 8 lat są pikusiem w porównaniu do tego co zrobił PIS w ciągu roku? Czy musisz dopiero na własnej d…. odczuć, że coś jest nie tak?. Czy nie rozumiesz, że najważniejszym zagrożeniem dla… Czytaj więcej »

Moderator padlem jak przeczytałem Twojego posta. Gdzieś Ty był przez 8 lat rządów PO? Pod kloszem siedziales i tvn oglądałeś?

A ten kolo z napisem o macicy to jakiś „inny” jest czy jak???? Gościom już ze zgryzoty wali w dekiel równo. Aż żal patrzeć. PO prostu sami z siebie robią taki zlew, że hej : )))

@nikt ważny Jednak „strzępisz ryja” choć jak mówisz nie warto!!?? Teraz siedzisz i oglądasz KUR(skiego)vizję??? Tą nachalną propagandę dla „ciemnego ludu”??? Gratulacje!! Ty Będziesz pod kloszem jeszcze nie całe 3 lata, ale tak cię to zaboli, bo nie masz wyobraźni do czego to wszystko prowadzi, tylko klapki na oczach!!! @Opowieści dziwnej treści Cóż, mam poważne obawy co do twojej wyobraźni (nie powiem intelektu, bo moge się mylić w kwestii pomroczności PISowatej) jeśli nie zrozumiałeś tej subtelnej aluzji, która wali ci w dekiel! Trudno, tak po prostu masz! I wciąż to PO pomimo mojej krytyki i argumentów???!!! Czy was po…..o??? O… Czytaj więcej »

Do Moderator: POmroczność jasną to widać ty kolego masz i to baaaardzo dużą. Znosiłem, podobnie jak reszta Polaków, waszą arogancję, tupet, machloje i zwykłą zdradę przez 8 lat i… dałem radę. W nadziei, że sami zakopiecie się własnymi szpadlami i że ludzie w końcu powiedzą „dość”. I tak się stało. Dziś cieszę się, że PiS czyści waszą stajnię Augiasza wszędzie. Wystarczy POpatrzeć co zostawiliście: Rzempolińskich cwaniaczków, sędziów jeżdżących PO pijaku lub kradnących w sklepie, chore układy i kupę dziada. Te instytucje państwa polskiego, o które tak dzielnie walczysz przypominają te z reprywatyzacji w Warszawie! Trzeba to wyczyścić aby nigdy już… Czytaj więcej »

@opowieści przedziwnej treści „Znosiłem jak reszta Polaków waszą arogancję, tupet, machloje i zwykłą zdradę przez 8 lat” – ja zniosę te niecałe 3 lata i… dam radę. Sami zakopiecie się własnymi szpadlami a ludzie już od początku „dobrej zmiany” mówią – dość. I tak się stanie. Ucieszę się, że AntyPiS wyczyści waszą oPISaną stajnię Augiasza wszędzie, gdzie ta bezczelna zgraja dotknęła Konstytucji, Państwa Prawa i Wolności Obywatelskich. Wystarczy zaPISać wszelkie bezeceństwa, które zostawicie: prezydenta -notariusza wielokrotnie łamiącego Konstytucję, premier-broszkę łamiącą procedury ją obowiązujące, Misiewiczów-cwaniaczków których ponad tysiąc już skoczyło na państwowe posadki, co jest bez precedensu nawet za kadencji PO-PSL,… Czytaj więcej »