Strona główna Sport Piłka nożna Pabianiczanie nie przestają trafiać

Pabianiczanie nie przestają trafiać

0
W miniony weekend na boiskach swoje talenty prezentowali piłkarze z Pabianic. Dwóch z nich znalazło drogę do bramki rywala.

Niedawno informowaliśmy o golu strzelonym przez Maksymiliana Rozwandowicza w starciu z Kotwicą Kołobrzeg. Tym razem pabianiczanin w próbie generalnej przed pierwszą kolejką Ekstraklasy ustalił wynik starcia z Koroną Kielce. Strzelanie w 9. minucie rozpoczął Sobociński, a później gola na 2:0 zdobył Kujawa. W 74. minucie spotkania Maksymilian wykorzystał znakomite dośrodkowanie z rzutu rożnego i nabiegając na bliższy słupek głową skierował piłkę do bramki. Dzięki temu na pewno zwiększył swoje szanse na to, aby wystąpić w pierwszej kolejce Ekstraklasy. Mecz z Lechią Gdańsk już w ten piątek o godzinie 20:30.

W weekend nie próżnował także brat Maksymiliana, czyli Jakub. Po zamianie Sokoła Aleksandrowa Łódzkiego na RKS Radomsko postanowił wziąć się ostro do pracy, co zaowocowało dwiema bramkami w sparingu z Włókniarzem Zelów, wygranym ostatecznie 4:0.