Strona główna Dzieje się To już milion wyświetleń. Internauci oglądają „Jedzie Jasio”

To już milion wyświetleń. Internauci oglądają „Jedzie Jasio”

0
Zajęło to wprawdzie pięć lat, ale nie każdy zespół może pochwalić się równie dobrym wynikiem. Tymczasem „Bychlewianka” tak. Na portalu youtube jej teledysk „Jedzie Jasio” właśnie przekroczył milion odsłon!

Byli i obecni członkowie grupy mają powody do zadowolenia, a  liczba potwierdza, iż pomysł promowania zespołu za pomocą teledysku, bo taki był zamiar, okazał się trafiony.

Produkcja powstała w czerwcu 2014 roku, w związku z przypadającym wtedy 40-leciem „Bychlewianki”, w skansenie w Ciechanowcu (województwo podlaskie).

– To samo miejsce i te same pomieszczenia, które wystąpiły w „Jedzie Jasio”, zagrały również w innym teledysku – „My Słowianie” Donatana i Cleo – zdradza Radosław Kierzek, kierownik. – Praca nad naszym, ze względu na niezbyt sprzyjającą pogodę, trwała trzy dni.

Wystąpiła w nim najstarsza, reprezentacyjna grupa w zespole, ale też, aby pokazać jego wielopokoleniowość, dzieci. Tancerze mieli na sobie stroje łowickie. Realizacją zdjęć zajęła się Agata Chinalska z Excellentfilms. Muzykę zaaranżował i nagrał teledysk Marek Smuga, były członek „Bychlewianki”. Premiera odbyła się trzy miesiące później – w drugiej połowie września.

– Mogę też zdradzić, że przymierzamy się do kolejnej produkcji i że zamierzamy ją zrealizować z naszymi przyjaciółmi z zagranicy – dodaje Radosław Kierzek.
REKLAMA
Poprzedni artykułMokasyny męskie – idealne buty wiosenno-letnie
Następny artykułPabianiczanie nie przestają trafiać
Subskrybuj
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments