Strona główna Aktualności Z miasta Pabianicki finał WOŚP zagrożony?

Pabianicki finał WOŚP zagrożony?

8

Dariusz Kamieniak, organizator tegorocznego finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy w Pabianicach, zastanawia się co z częścią koncertową zbliżającej się akcji charytatywnej.

Kamieniak opublikował wpis, w którym przedstawił swoje wątpliwości i pyta o ewentualną pomoc przy organizacji:

„W związku z tym, że wielkimi krokami zbliża się moment, w którym trzeba podjąć decyzję o tym, czy organizować finał w naszym mieście czy też ograniczyć się tylko do kwesty, czekam na określenie jakiej formy pomocy mogę oczekiwać od wszystkich „znawców”, którzy tak bardzo krytykowali mnie po 23. finale. Tylko od razu zastrzegam, że ta pomoc nie będzie polegała na kwestowaniu z puszką i identyfikatorem, ale na rozmowach z potencjalnymi sponsorami, kompletowaniu dokumentacji do zatwierdzenia imprezy masowej, dialogu z firmami ws. sceny nagłośnienia i oświetlenia, załatwieniu ochrony. Tak więc czekam.”

Długoletnim organizatorem WOŚP w Pabianicach był Piotr Roszak z hufca ZHP. Jego zastępcą został również harcerz, Dariusz Kamieniak. Niestety, w tym roku z powodu silnego wiatru odwołana została część koncertowa. Odpowiedzialność za tę sytuację wziął na siebie nowy organizator, na którego spłynęła fala krytyki. Ludzie zarzucali mu, że w innych miastach też wiało, ale impreza się odbyła.

REKLAMA
Poprzedni artykułCzternaście bramek w Parzęczewie
Następny artykułDodatkowe 100 tys. złotych na sport
Subskrybuj
Powiadom o
8 komentarzy
najstarszy
najnowszy
Inline Feedbacks
View all comments

Bardziej nic w życiu mnie nie rozśmieszyło. Nie on to kto inny!!! Co on jest zbawcą świata i jeden tylko umie w tym mieście imprezy robić. Proponuję panie DK, żebyś dał spokój sobie z organizacją i nie robił sobie „szoł”, nie wzbudzał poczucia winy w ludziach, że wypowiadali się w tym temacie. Jakoś pana poprzednicy nawet krytykowani nie wypisywali takich głupot tylko zakasywali rękawy i działali. Pabianiczanie – nie musi tego robić ten pan, mogą to zrobić inni – tak samo dobrze, a może i lepiej. A co do pana redaktora – rozumiem, że tytuł to ironia???? Bo wiem, że… Czytaj więcej »

Imię Manuela wskazuje że redaktorem jest raczej kobieta 🙂

To niech zrobią i po sprawie, tylko czy wiedza ze maja to zrobić czy tez im to powiesz, koziołku.

Kukiz -jaka ksywa taki poziom wypowiedzi. Rozsmieszony ma rację. Bez Kamieniaka świat się nie zawali; ) Sam powiem komu trzeba. A robienie z tego szopki to dopiero żenada.

anty – ty nie mów komu trzeba tylko sam weź się do pracy, pokaż poziom i co potrafisz nie wyręczaj się innymi.

Radny Piotr Roszak z zarzutami. Rzecznik Komendy Wojewódzkiej Policji w Łodzi podinsp. Joanna Kacka potwierdza, że postawiono wczoraj zarzuty 32-letniemu pabianiczaninowi. – Miał dopuścić się szeregu wyłudzeń towarów na szkodę wielu podmiotów z całego kraju – mówi rzecznik. – Chodzi tutaj o kwotę około 44 tysięcy złotych. Jak wynika z zebranego do tej pory materiału dowodowego sprawca podrabiał dokumenty podszywając się pod rzeczywiście istniejące podmioty gospodarcze, a następnie odbierał zamówiony towar przywłaszczając go. Nieoficjalnie wiadomo, że fałszował dokumenty jednego jednego z łódzkich szpitali. Podczas przeszukania funkcjonariusze zabezpieczyli łącznie 2620 kompletów pościeli. 32-latek usłyszał zarzut oszustwa za co grozi do 8… Czytaj więcej »

Panie Dariuszu, najwyraźniej nie potrafi Pan formułować swoich myśli. Napisał Pan „trzeba podjąć decyzję o tym czy organizować finał w naszym mieście czy też ograniczyć się tylko do kwesty”. Tych słów nie nad się nadinterpretować, bo dał Pan do zrozumienia, że zastanawia się Pan nad wymienionymi wyżej opcjami, a jedną z nich jest ograniczenie się do samej kwesty, co za tym idzie, brak koncertów.

Prawda zawsze lezy po srodku. Rzeczywiscie wystarczylo zapytac tego pana Kamieniaka co ma na mysli a nie na podstawie jakiegos wpisu na FB umieszczac artykul w serwisie informacyjnym miasta. Troszke amatorka dziennikarska.A z drugiej strony p. Kamieniak mogl udzielic wywiadu i opowiedziec ktoremus pseudo dziennikarzowi o swoim problemie z organizacja WOSP a nie zalic sie na FB. I tak dobrze ze nie spotted. Obydwie powazne instytucje a tu taka dziecinada.