Strona główna Styl życia Gdy sprzęt nie daje rady

Gdy sprzęt nie daje rady

0

Strefa GSM to nowo powstałe miejsce, w którym w ekspresowym tempie zostaną naprawione nasze telefony, komputery, Xboxy. Czym jeszcze zajmuje się Strefa GSM?

– Serwisujemy również tablety i nawigacje – informuje Mateusz Nawrocki z Strefy GSM. – Czas oczekiwania na naprawę uzależniony jest od tego, z jaką usterką mamy do czynienia. Jednak dbamy o to, by klient w przeciągu tygodnia odebrał sprawny sprzęt.

Salon powstał w styczniu tego roku, u zbiegu ulic Pięknej i Orlej, z myślą o użytkownikach urządzeń multimedialnych. Sterfa GSM to miejsce, w którym miłośnicy Xbox 360 mogą liczyć na m.in. wymianę laserów, dysków oraz napędów, naprawę padów, reballing układów, czy modyfikację konsoli. W Strefie GSM możemy również w innowacyjny sposób ocalić pęknięty ekran w smartfonie.

– Jako jedyni w Pabianicach mamy maszynę, służącą do oddzielenia szkła od wyświetlacza. Dzięki temu naprawa jest o wiele mniej kosztowna – dodaje pan Mateusz.

Przy ul. Pięknej 17 pabianiczanie mogą zaopatrzyć się również w akcesoria do telefonów, laptopów i komputerów. Są to: słuchawki, karty pamięci, etui, pokrowce, głośniki, ładowarki, pamięci USB, szkła hartowane, baterie. Jeśli dany produkt nie jest dostępny na miejscu, właściciel Strefy GSM zrealizuje nasze indywidualne zamówienie z dnia na dzień.

– Zajmujemy się również skupem, sprzedażą oraz zamianą telefonów, zarówno nowych, jak i używanych – mówi Mateusz Nawrocki.

Co ważne, w ofercie Strefy GSM znajdziemy również akumulatory samochodowe.

– Są to akumulatory z dwuletnią gwarancją, w bardzo przystępnej cenie, na każdą kieszeń – zapewnia pan Mateusz.

Strefa GSM

ul. Piękna 17 (róg Orlej)

95-200 Pabianice

kontakt:

tel. 668 – 418 – 251

email: strefagsm@onet.com.pl

Strefę GSM znajdziemy również na Facebook’u

REKLAMA