Strona główna Aktualności Polityka Oni nie pojadą na Wiejską. Wielcy przegrani wyborów

Oni nie pojadą na Wiejską. Wielcy przegrani wyborów

15

Według nieoficjalnych wyników Platforma Obywatelska zdobędzie 3 mandaty, ale posłem nie zostanie startujący z 3. miejsca Witold Stępień, marszałek województwa.

Stępień wydał krocie na kampanię wyborczą i promował się również wykorzystując stanowisko marszałka. Niestety, zdobył zaledwie 5,686 tys. głosów i zajął 5. miejsce wśród kandydatów PO. Wyprzedził go startujący z ostatniego miejsca Artur Dunin ze Zgierza oraz 11. na liście Jacek Sikora z Sieradza (6 498 głosów). Z listy PO wejdzie Cezary Tomczyk, Agnieszka Hanajczyk oraz Dunin.

Na Wiejską nie pojedzie też Krzysztof Ciebiada, który z wynikiem 6 381 tys. głosów zajął dopiero 9. miejsce wśród kandydatów Prawa i Sprawiedliwości (startował z 7. miejsca). Przypomnijmy, że pabianiczanin miał najwięcej głosów w naszym mieście.

Mandaty z PiS zdobyli: Witold Waszczykowski, Grzegorz Schreiber, Beata Mateusiak-Pielucha, Piotr Polak, Marek Matuszewski i Tadeusz Woźniak. Jeśli będzie siódmy mandat dla PiS to zdobędzie go Łukasz Rzepecki, młody radny miejski z Łodzi – podaje gazeta.pl. Rzepecki miał 3 tys. więcej głosów od Ciebiady.  Pabianiczanina wyprzedził jeszcze Paweł Rychlik z Wielunia  (8 499).

Z komitetu Kukiz’15 posłem zostanie Tomasz Rzymowski. Pod znakiem zapytania są mandaty dla Pawła Bejdy z PSL (PSL może spaść poniżej progu wyborczego) i dla Cezarego Olejniczaka ze Zjednoczonej Lewicy (jeśli przekroczy próg) – informuje gazeta.pl.

REKLAMA
Subskrybuj
Powiadom o
15 komentarzy
najstarszy
najnowszy
Inline Feedbacks
View all comments

I bardzo dobrze. Dla Miasta oczywiście. Specjalista będzie miał okazję wznieść wymarzone Termy Pabianickie …

A jak!!! Oczywiście, że termy będą ale ty nie wejdziesz kozy zostają w szatni.

Zwłaszcza te używane

I znowu ta monotematyczność twoich fantazji (kozy, lewatywa).
Weź się chłopie ogarnij i zajmij się tym, czym prawdziwy facet winien się zająć. 😉

Już tak nie przebieraj kopytkami tylko zadbaj o higienę bo cię sanepid nie dopuści do nowych użytkowników. Jak twierdził Bronek, ksywa BUL, lewatywa to narodowy sport lemingów więc czego nie rozumiesz brodaty przyjacielu ? Widać rurki cię cisną.

Termy w Pabianicach 🙂

Panie Wolniewicz Pan przypomni jak tam wybory ? Wygraliście coś ostatnio ? Ile Pan zdobył głosów, proszę się pochwalić osiągniętym zaufaniem społecznym, który uprawnia Pana do politycznego sarkazmu ? Wiem wiem już za cztery lata to na pewno 🙂

500 zł na dziecko 🙂

4,76% Beka z typa 🙂

Ja na mieście swoją pracę wykonałem. Dla idei wolnościowych. Bez plakatów na SDH-u 🙂

Czekamy na termy panie Ciebiada. Obiecał Pan.

Mam nadzieję, że dany przez Pabianiczan czas, Pan
Ciebiada wykorzysta nie tylko dla potrzeb geotermii, (która nie była jego pomysłem jak zwykł mawiać) ale przede wszystkim dla podniesienia kwalifikacji językowych zwł w zakresie posługiwania się językiem polskim w stopniu minimum komunikatywnym.

Ja też chętnie skorzystam razem z wnukami z tych nowych basenów.

Nie czepiajcie się Ciebiady chłop już kopie widziałem go dzisiaj jak wyszedł studzienką koło cmentarza miał zły plan

Zajrzyj proszę do kolejnego artykułu, połącz dwie wypowiedzi tego Pana i masz odpowiedź 🙂

Panie Ciebiada! Oszukał mnie pan. Gdzie są te Twoje zastępy hejterów co każdy wpis komentowały i cie wyschwalały? Rozczarowuje mnie pan! Czekam teraz na moją kasę na dzieci ale ja mam dorosłe więc mnie nie dotyczu, emeryturę od 60 roku, i resztę. Nie wierzę panu. Oszukał pan mnie. Teraz mi to pokazano. Teraz to ja płacę na pana pensje, 5x większą od mojej, przy rachunkach za ciepło. Nie ma na kogo głosować.