Strona główna Na sygnale Nie żyje jeden z lokatorów kamienicy przy Bagatela

Nie żyje jeden z lokatorów kamienicy przy Bagatela

2

Zmarł 54-letni mężczyzna, ofiara wybuchu butli gazowej. 

54-letni Karol K. był sąsiadem pary, w której mieszkaniu doszło do wybuchu butli gazowej. Na śpiącego mężczyznę przewróciła się ściana dzieląca pomieszczenia, dlatego doznał poważnych obrażeń wewnętrznych. Trafił na blok operacyjny, ale lekarzom nie udało się go uratować. Przyczyną śmierci była odma płucna.

Butla gazowa należała do pary zamieszkującej lokal socjalny na pierwszym piętrze. 2 tygodnie temu skończył im się meldunek czasowy. Jak udało nam się ustalić, ubiegłej nocy u wspomnianej pary była impreza. Pomieszczenie było oświetlane świeczkami. W wyniku wybuchu, 55-letni Grzegorz S. ma oparzenia ciała drugiego stopnia. Jest w pabianickim szpitalu. O wielkim szczęściu może mówić 29-letnia Daria P., która gościła w mieszkaniu na pierwszym piętrze. Po badaniach w szpitalu została przewieziona do policyjne izby zatrzymań. Była kompletnie pijana.

Od około godz. 10.00 na miejscu trwają oględziny zawalonej kamienicy. Jest technik policyjny, naczelnik wydziału dochodzeniowego policji oraz Powiatowy Inspektor Nadzoru Budowlanego. Nie oficjalnej informacji, ale budynek przeznaczony zostanie do rozbiórki.

– Lokatorzy otrzymają mieszkania od gminy – zapewniła Aleksandra Jarmakowska – Jasiczek, wiceprezydent Pabianic.

Wybuch w kamienicy w centrum (ZDJĘCIA)

REKLAMA
Subskrybuj
Powiadom o
2 komentarzy
najstarszy
najnowszy
Inline Feedbacks
View all comments

Może i tak, ale to NASZE miasto i to wszystko dzieje się obok nas, na naszych oczach i za naszym biernym przyzwoleniem.

Przez parę meneli zginął niewinny człowiek. Na całej tej ulicy mieszka patologia, która jako publiczną toaletę uzurpuje sobie toalety w CH ECHO. Aż obrzydzenie wejść, wszystko co się nadaje do wyniesienia już ukradzione.