Strona główna Dzieje się Nasz strażnik miejski najlepszy w Runmageddonie

Nasz strażnik miejski najlepszy w Runmageddonie

1

Maciej Sułat zajął pierwsze miejsce w Mistrzostwach Polski Samorządowców w Biegu z Przeszkodami. 

Samorządowcy mieli do pokonania trasę Rekrut, czyli 6 kilometrów z 30 przeszkodami. Sułat pokonał ten odcinek w czasie 54.30. To świetny wynik, bo w głównym biegu dawałby naszemu strażnikowi drugie miejsce. Pierwszy z czasem 54.06 był pabianiczanin Damian Wlaźlak.

Maciej Sułat specjalizuje się w ultramaratonach, czyli biegach na bardzo długich dystansach przekraczających nawet 100 kilometrów. Na co dzień pracuje w naszej straży miejskiej.

Trzecie miejsce w klasyfikacji masters zajął Robert Jarzębak, wójt Dobronia.

Poniżej fotorelacja i wideo z biegu Rekruta. Zobacz jak wyglądała trasa:

Runmageddon w Pabianicach, czyli bieg dla twardzieli (WIDEO)

REKLAMA
Subskrybuj
Powiadom o
1 Komentarz
najstarszy
najnowszy
Inline Feedbacks
View all comments

Sportowcy z Pabianic, fascynujący się biegami, coraz wyżej pną się. Jeśli mamy aż tyle mentorów sportowych warto by się zastanowić jak wpłynąć na WF-owe bieganie licealistów. Może spotkania i treningi z takimi postaciami jak Maciej Sułat, Pan Jagoda, Bartek i Milena Grzegorczykowie. Może też wreszcie na WF ktoś powie tym dzieciakom o tym co to jest Prawidłowa Dieta, a na lekcjach wychowawczych zrobi spotkanie z dietetykiem. By wybić z głowy dzieciakom dopalacze, sterydy i inny syf, a zachęcić do mądrej polityki żywieniowej i fizycznej. Mocno zachęcam dyrektorów tych placówek do pracy nad pisaniem programów tego typu w mieście, do pracy… Czytaj więcej »