Strona główna Dzieje się Muzyczne zadania i nagrody dla najlepszych

Muzyczne zadania i nagrody dla najlepszych

0
Rozpoczęły się ferie. Z powodu pandemii dzieci nie mogą uczestniczyć osobiście w przygotowanych na ten okres zajęciach, ale online już tak. Do udziału w nich zachęca Muzeum Miasta Pabianic.

Jutro i w środę placówka umieści na swoim Facebooku zadania o tematyce muzycznej (zrobiła to również dzisiaj), związane z wystawą „Dźwięki przeszłości. Kultura muzyczna w początkach państwa polskiego”. Z kolei czwartek zostanie poświęcony ciekawostkom o ptakach.

Dzień później nastąpi ogłoszenie wyników. Dla tych, którzy wykonają poprawnie dwa ćwiczenia obowiązkowe przewidziano drobne upominki, a dla wszystkich uczestników – pamiątki. Będą też nagrody specjalne.

– Wręczymy je trojgu uczestnikom, którzy oprócz ćwiczeń obowiązkowych zrobią najciekawszą, najbardziej pomysłową grzechotkę. Zachęcamy do udziału w zabawie – mówi Justyna Ruszkiewicz z MMP.

Z zadaniami o tematyce muzycznej dzieci zmierzą się również w drugim tygodniu ferii (od poniedziałku do środy). Wyniki będą ogłoszone w piątek, 15 stycznia. Również wtedy nie zabraknie nagród specjalnych – za najładniej pokolorowane kafle.

REKLAMA
Subskrybuj
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments