Strona główna Sport Piłka nożna Młodszy znów lepszy

Młodszy znów lepszy

0

Zaledwie 4 dni musiał czekać na możliwość zrewanżowania się bratu Jakub Rozwandowicz.

Po przegranej w środowym meczu Pucharu Polski, w którym bramkę strzelił Jakub Rozwandowicz, ale jego Omega przegrała 1:2 z Widzewem II obie ekipy spotkały się w meczu ligowym. W spotkaniu rozegranym w ramach III ligi znów jednak górą byli łodzianie, którzy tym razem wygrali 2:0.

Maksymilian Rozwandowicz po raz drugi ograł więc brata, a co więcej tym razem trafił także do siatki. 20-latek otworzył wynik spotkania w 12. minucie. Po 30 min gry, jak się później okazało, wynik na 2:0 ustalił zaś Alen Melunović. W 82. min w barwach Widzewa na boisku pojawił się Krystian Kolasa jesienią grający w PTC.

Obaj bracia rozegrali pełne 90 minut. Maksymilian na środku obrony, a Jakub w pomocy. Po tym meczu Omega spadła na 5. miejsce, a Widzew II awansował na 11. oddalając się od strefy spadkowej.