Strona główna Aktualności Z miasta Minął termin, kanalizacji nie ma

Minął termin, kanalizacji nie ma

20

Właściciel posesji przy ul. 12a zobowiązał się przed urzędnikami podłączyć do kanalizacji. Niestety, jak na razie na zobowiązaniach się skończyło.

Na początku listopada informowaliśmy o problematycznym mieszkańcu z ul. Myśliwskiej, który wylewa nieczystości prosto na ulicę. Straż miejska interweniowała tam już 44 razy i skierowała 29 wniosków do sądu o ukaranie. Kwota kar to już ponad 20 tysięcy złotych.

Miesiąc temu właściciel posesji spotkał się z urzędnikami i zobowiązał się w ciągu 30 dni do skanalizowania swojego domu. Niestety, jak informuje straż miejska, nie uczynił tego.

– Możemy spodziewać się, że na ulicę wylewane będą kolejne nieczystości – mówi Tomasz Makrocki, komendant Straży Miejskiej w Pabianicach.

 

REKLAMA
Subskrybuj
Powiadom o
20 komentarzy
najstarszy
najnowszy
Inline Feedbacks
View all comments

czyli jeśli nie będę miał na działce kwitka za wywóz nieczystości, to SM da mi mandat. A jeśli wyleję szczochy na ulicę to nie będę miał?

czyli nic mi nie grozi. dzięki!

Proszę

Na miejscu sąsiadów wynajął bym pełną szambiarkę i oblał cały jego dom!!!! Tak by gówno wlewało mu się kominem do domu!!! Chama trzeba po chamsku – nie rozumie po dobroci to trzeba go brutalnie wychować!!! Nie rozumiem jak państwo nie może sobie z nim poradzić – zamknąć w areszcie na 30 dni to będzie srał na komendzie i wtedy może zrozumie co to kultura!!! Na pewno wtedy nic nie wyleje!!!

W takim razie należało, by zrobi to samo z Tobą.. Podaj sowje dane osobowe..
Pisanie takich głupot to podżeganie do przestępstwa i powinieneś usunąć swój głupi komentarz.

kamil bronisz cyganow

Jak się odetnie dopływ wody to nie będzie wylewu szamba na ulicę.

A jak ma swoją studnie?

Za to na prąd ma, chyba, że oszukuje licznik.. Bo dom cały świecący w lampkach świątecznych. Jest to żywy pomnik nieudolności pabianickiej władzy.

Niestety nie tylko pabianickiej. Całe to państwo jest „z kartonu”

Dobrze ,że nie z betonu bo by granatników zabrakło.

A nie można śmierdzielowi odciąć wodę i podstawić beczkowóz?

A można?

Jasne ,że można tylko od lat nikt tego problemu nie próbuje rozwiązać.

A na jakiej podstawie?

Na podstawie wylewania nieczystości na ulicę

Żaden przepis na to nie pozwala. Jeszcze by mu trzeba było zapłacić odszkodowanie.

Co wy się denerwujecie przecież to dom cygana to co czrnuchy mogą mu zrobić, on ma wszystko głęboko w d…e.

Na szambo nie ma aby się podłączyć do kanalizacji ale na bramę za kilka tysięcy to ma. To nasze prawo i nie udolność naszych władz to śmiech na sali ale spokojnie nie długo wybory to się znów zacznie że czego to oni by nie zrobili i co będą robić itp a z jednym szambem nie dają sobie rady masakra