Strona główna Na sygnale Kryminalne Adrian usłyszał wyrok za zabicie Marty

Adrian usłyszał wyrok za zabicie Marty

21
22-latek z Pabianic usłyszał wyrok za zabicie swojej byłej dziewczyny Marty. Adrian spędzi w więzieniu łącznie 12 lat. Wyrok nie jest prawomocny. 

Do tragedii doszło 7 grudnia 2020 roku w jednym z mieszkań przy ul. Niecałej. Na skutek ran zadanych nożem zmarła Marta K. Według śledczych zbrodnię tę miał popełnić rówieśnik ofiary, dobrze jej znany. Na odzieży mężczyzny ujawniono ślady krwi, a w miejscu jego zamieszkania został zabezpieczony nóż kuchenny o długości ostrza około 20 cm.

Co doprowadziło do tragedii? Wiadomo, że między Martą K. i Adrianem R. był konflikt. Kobieta domagała się od 20-latka środków na utrzymanie małej córeczki (Agnieszki), twierdząc, że jest on ojcem dziecka. Finalnie, po przeprowadzeniu badań DNA, okazało się to nieprawdą.

Na młodym mężczyźnie ciążył jeszcze jeden zarzut: uprowadzenia maleńkiej córki Marty K. (Adrian zabrał dziecko z mieszkania i zostawił w „oknie życia” Pabianickiego Centrum Medycznego).

Jak podaje Dziennik Łódzki, w piątek przed Sądem Okręgowym zapadł wyrok w tej sprawie. 22-latek został skazany na 12 lat więzienia, choć prokuratura domagał się 25 lat. Ponadto Adrian R. został skazany na zapłacenie nawiązki: 175 tys. zł na rzecz małej Agnieszki i 25 tys. zł na rzecz jej dziadka Grzegorza R., który się nią opiekuje. Wyrok nie jest prawomocny. Strony mogą się odwołać od wyroku. Jeśli tak się nie stanie skazanemu Adrianowi pozostanie do odsiadki 10 lat, bowiem 2 lata przebywał w areszcie śledczym. Możliwe, że wyjdzie na wolność wcześniej za tzw. dobre sprawowanie.

 

REKLAMA
Subskrybuj
Powiadom o
21 komentarzy
najstarszy
najnowszy
Inline Feedbacks
View all comments

200 tys zł – tyle kosztuje życie w tym kraju…

Trzeba jeszcze mieć te 200 tysięcy. 😀

ubezpieczyciel wziął pod uwagę przebieg, rocznik, zużycie, była bita itd. stąd tak niska wartość. czego nie rozumiesz?

Mało w sumie dostał

śmieszny wyrok tak działaja znajomości po 5 wyjdzie

A kogo zna

Dożywocie dla gnoja s nie 12 lat!

Dzisiaj życie warte jest według polskich sędziów około 10 lat z małym hakiem.w tym przypadku 12 lat na papierze bo po sześciu a na dzień dzisiejszy zostało jeszcze pięć lat morderca będzie wśród nas. kiedyś było życie za życie później dożywocie bądź przynajmniej 25 lat.za chwilę się okaże że za morderstwo z wolnej stopy będą odpowiadać a wyroki to w zawieszeniu będą ogłaszane.

Taki chłopaszek… I życie zmarnowane przez nerwowy ruch.
Ale co się dziwić, że puściły mu nerwy, gdy go próbował ktoś w dzieciaka wrobić? Tylko, że nie musiało się to tak kończyć. Mogło być inaczej i wszyscy by żyli długo i szczęśliwie.

Mądre i wyważone słowa szkoda dziewczyny

Ale testy DNA potwierdziły jego ojcostwa , czego nie rozumiesz.

Wykluczyły, nie potwierdziły.

Słaby wyrok.

Dajmy mu szanse, kolonia karna i 200k co rok dla rodziny dziewczyny…

A może kilka słów o mamusi, która chciała go wkręcić w alimenty? A gdzie prawdziwy tatuś?… Mamusia wiedziała kto? Dziwić się ze puściły mu nerwy. Słaby psychicznie….i tyle jego winy.

ale ty patologia jesteś mamusi już nie ma ale chyba ze o jego mamusi możemy porozmawiać

Patologią jest próba zniszczenia gościa wieloletnimi alimentami na nie jego dziecko. Ale to nie dobrze o tym mówić co?

Ty Ola polecam naukę czytania ze zrozumieniem. Testy DNA potwierdziły jego ojcostwa. Siadaj pala

Polecam naukę czytania ze zrozumieniem zwłaszcza tobie kolego.

„Finalnie, po przeprowadzeniu badań DNA, okazało się to nieprawdą”

Chciała sponsora na kukułkę ? …