Strona główna Dzieje się Rozrywka Mieszkańcy wybrali gwiazdę Dni Pabianic

Mieszkańcy wybrali gwiazdę Dni Pabianic

10

W plebiscycie internetowym wygrała Agnieszka Chylińska zdobywając 42 procent głosów, ale okazuje się, że głosy oddane na papierze przeważyły i gwiazdą Dni Pabianic zostanie Happysad.

Agnieszka Chylińska prowadziła i w głosowaniu internetowym miała około 250 głosów więcej od Happysad (32%). Internauci zagłosowali 2673 razy.

Okazuj się jednak, że młodzieżowy zespół zyskał dużą przewagę w głosach oddanych na kartkach w Miejskim Ośrodku Kultury. Agnieszka Chylińska nie występowała w naszym mieście w przeciwieństwie do muzyków ze Skarżyska-Kamiennej.

W plebiscycie brała udział jeszcze Sylwia Grzeszczak i Power Play.

Wykonawca

Głosy
Internetowe

Głosy
z urny

Suma
głosów

Udział
procentowy
Happysad 861 404 1265 39%
Agnieszka Chylińska 1110 47 1157 35%
Sylwia Grzeszczak 433 141 574 18%
Power Play 269 6 275 8%

REKLAMA
Subskrybuj
Powiadom o
10 komentarzy
najstarszy
najnowszy
Inline Feedbacks
View all comments

Dobry wybór! Chylińska to rozwydrzona, rozedrgana pani co to nie wiadomo o co jej chodzi

Wybór tragiczny… Przecież w Happysad gra jeden z nas! Maciek z Pabianic! Można było załatwić ten koncert w inny sposób… a Chylińska zrobiłaby świetny koncert !

Żenada

Dziwne to bardzo. Ludzie młodzi głosują używając elektroniki w różnej formie. A tu przeważyły glosy papierowe. Zatem wśród głosujących zapewne troche dojrzalszych osób Happysad jest bardziej popularny niż Chylińska. Cos mi tu pachnie szwindlem. Pozdrawiam

Ustawka. Tak wygląda demokracja w tym kraju. Niby mamy wybór ale na koniec i tak zrobią co zechcą. Panie Dychto niech Pan wraca.

Nie gniewaj się, ale Dychto lepiej niech nie wraca. Nie był to dobry ani dyrektor elektryka ani prezydent.

a kto będzie gwiazdą ?

Młodzież głosowała papierowo…. dobry żart 😂😂😂😂

Elegancko! W końcu bez disco polo 🙂

Nie ważne kto głosuje, tylko kto liczy głosy! Prosty wybieg załogi MOKu. Wszyscy oglądali się na internet, a tam 4 stówki uzbierane po znajomkach papierowo. Tylko po co tak? Czyżby jakaś „specjalna oferta” na ten zespół? – Można to sprawdzić w innych miastach. Ale to już temat dla radnych. A tak w ogóle lepiej że Happysad niż Chylińska, choć osobiście wolałabym Grzeszczak.