Strona główna Dzieje się Rozrywka Klimatyczny koncert Happysad

Klimatyczny koncert Happysad

6

Zespół Happysad zagrał na Dniach Pabianic. W pewnym sensie był to koncert „na życzenie” mieszkańców, którzy zagłosowali na zespół w plebiscycie.

6-osobowy band, z pabianiczaninem Maciejem Ramiszem w składzie, grał u nas już drugi raz. Pierwszy występ muzycy odnotowali w 2012 roku podczas Dni Powiatu.

Happysad zagrał bardzo klimatyczny koncert w pełnym oświetleniu, co dopełniło wrażenia muzyczne. Publiczność usłyszała takie przeboje jak: „Bez znieczulenia”, „Zanim pójdę” czy „Długa droga w dół”.

 

Na koniec imprezy pabianiczanie mogli zobaczyć pokaz laserowy.

REKLAMA
Subskrybuj
Powiadom o
6 komentarzy
najstarszy
najnowszy
Inline Feedbacks
View all comments

Oj działo się na dniach Pabianic…oj działo się. W niedzielę prawie do godz. 00:30 połowa Bugaju nie mogła zasnąć, łomot był nie do wytrzymania. Policja ignorowała telefony w tej sprawie, a przecież obowiązuje cisza nocna od godz.22.00. Mało, że ignorowała, to podobno jeszcze ochraniała te nielegalne hałasy. A przecież chroni nas w tej sprawie ”KONSTYTUCJA RP”. Dziękujemy Panie Prezydencie za uroczo spędzony wieczór w swoim imieniu i naszych dzieci oraz osób w podeszłym wieku.

Facet. Wymień okna. W okolicach Orlej nie było problemu. Przestań marudzić, zamiast cieszyć się, że coś się tu dzieje…

Weź się zamknij….remontują ulice źle , robią parkingi źle , remontują bloki źle – BO JAKIŚ PAN CHODZI PO BALKONIE , robią lewityn źle bo pływać nie można ….Pabianice organizują występy raz do roku na których mieszkańcy mogą się pobawić niezależnie od grupy wiekowej – ŹLE ….Macie wszyscy w dupie za dużo tak naprawdę, nic wam nie odpowiada a szczególnie Panu Krzysztofowi który nie mógł obejrzeć tytanica wieczorem ….Najlepiej siedzieć w domu, pić piwo i oglądać seriale ….typowy Polak ….

Bez sensu organizować takie imprezy w niedzielę. Jakby sobota była gorszym dniem. Na następny dzień ludzie nie muszą iść do pracy/szkoły. Każdy by się chętnie bawił do późnych godzin.

Tu się akurat zgodzę, lecz dni pabianic podzielone były na 2 dni w sobotę odbywały się turnieje, zawody a niedziela była tak jakby podsumowaniem ;), chociaż dni powiatu były w sobote i frekwencja była o wiele większa bo niedziela była niedzielą wolną od handlu więc też bym wyszedł z pomysłem na edycję za rok aby odbyły się one w sobotę ….Postaram się napisać do odpowiednich osób i zobaczyć co się da zrobić 😉

Brawo dla Pana Patryka !