Szczypiorniści pabianickiego klubu w minionym roku wygrali niemal wszystko. Po zimowej przerwie chcieli oni na pewno utrzymać swoją wysoką formę i na turnieju w Starych Babicach udowodnili, że nadal są bardzo mocni.

W VI. turnieju piłki ręcznej masters o puchar wójta gminy Stare Babice rozgrywki rozpoczęły się w dwóch grupach. MHT przyszło rywalizować z MKS-em Wieluń i Pogonią Szczecin.

W pierwszym meczu pabianiczanie pokonali Wieluń 8:5, a w drugim byli lepsi od szczecinian w stosunku 4:12. Po dwie najlepsze drużyny awansowały do półfinałów i tam na naszych szczypiornistów czekał zespół Dzików Warszawa. Dziki nie były jednak tak mocne, jak mogło się wydawać i pabianiczanie awansowali do finału pokonując warszawiaków 3:12. W finale na naszą ekipę czekała już KS Ostrovia Ostrów Wielkopolski. Tym razem MHT trafiło na naprawdę godnego przeciwnika, ale na naszych mistrzów nie ma mocnych. Ostateczny wynik 2:4 zapewnił naszym zwycięstwo w meczu oraz w całym turnieju.

Tym samym pabianicka drużyna rozpoczęła rok od zwycięstwa i na pewno jeszcze nie raz w tym roku będzie schodziła z parkietu jako zwycięzca.

REKLAMA
Subskrybuj
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments