Strona główna Sport Piłka ręczna Turniej w Gorzowie: Mastersi znowu w akcji

Turniej w Gorzowie: Mastersi znowu w akcji

0
fot. Joanna Johansson

IV Memoriał im. Marka Kozielskiego w Gorzowie Wielkopolskim był pierwszym turniejem MHT Pabianice od początku marca. Wtedy wygrali. Natomiast w sobotę zmagania zaczęli od porażki, a całe zawody zakończyli na 9 miejscu.

Już pierwszy mecz nie był dobry w wykonaniu szczypiornistów z Pabianic, czego efektem była przegrana z zespołem APR Poznań 3:6. Następne wygrali z Pogonią Szczecin 5:4. Później przyszły dwie porażki, z Budowlanym Nowa Sól 5:6 oraz gospodarzom turnieju, Gorzowem Wielkopolskim 4:6. I na koniec zwycięstwo z drużyną Helios Czempin 6:4.

– Głównym czynnikiem który sprawił, że zajęliśmy odległe 9 miejsce na turnieju w Gorzowie był brak naszych bramkarzy – Marcina Zajkiewicza i Tomasza Butryńskiego, którzy leczą kontuzje oraz brak kilku kluczowych zawodników, którym praca zawodowa nie pozwoliła uczestniczyć w zawodach – podsumowują zmagania zawodnicy MHT Pabianice

Skład MHT Pabianice podczas turnieju w Gorzowie: bramkarz z Poznania – Maciej Drożdżowski, Mariusz Bilewicz, Przemysław Borsuk, Ryszard Klimczak, Jacek Kosmala, Marcin Kotala, Radosław Matyjasik, Piotr Miller i Tomasz Rutkowski.

 

W najbliższych tygodniach mastersi chcą wziąć udział w turnieju w Wieluniu i Lubinie.

REKLAMA
Subskrybuj
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments