Strona główna Aktualności Polityka Lewica wyszła na ulicę. „To będzie kampania pozytywna”

Lewica wyszła na ulicę. „To będzie kampania pozytywna”

10
Działacze lokalnej Lewicy zaczęli zbierać podpisy pod listami poparcia dla ich kandydata na Prezydenta RP – Roberta Biedronia.

– Będziemy się z Państwem spotykać na ulicach, będziemy wychodzić do Państwa z rozmową i uśmiechem. Będziemy, co ważne, prosić o Państwa numery pesel, ale prosimy się nie martwić, doskonale chronimy Państwa dane – zapowiedział Michał Pietrzak, szef sztabu wyborczego w powiecie pabianickim.

Wśród działaczy Lewicy byli radni miejscy: Aleksandra Stasiak i Piotr Duraj oraz wiceprezydent Pabianic – Marek Gryglewski.

– Będziemy blisko ludzi, aby zachęcać do oddania swojego podpisu na Roberta Biedronia, ponieważ jest to najlepszy kandydat na prezydenta kraju. Zachęcamy do pomocy wszystkich, ponieważ trzeba zmierzyć się z PiS-em, którego kandydatem jest Andrzej Duda. Potrzebujemy zmiany, potrzebujemy prezydenta, który będzie nie tylko długopisem w rękach rządu, a prezydentem wszystkich polaków. Takim kandydatem jest Robert Biedroń – mówił Gryglewski.

Pomimo wcześniejszych zapowiedzi, działacze nie odnieśli się do zachowania posłanki Joanny Lichockiej z naszego okręgu, która pokazała opozycji środkowy palec (WIĘCEJ).

– Postanowiliśmy, że w tak ważnym momencie nie będziemy skupiać się na takich zachowaniach i pokażemy, że prowadzimy kampanię pozytywną. Mamy bardzo dużo pracy, dlatego nie ma czasu na drapanie się pod okiem – skwitował Pietrzak.

Wybory prezydenckie odbędą się 10 maja.

REKLAMA

10
Dodaj komentarz

1600
5 Wątki komentarzy
5 Odpowiedzi do komentarza
0 Obserwujący
 
Wzbudzający najwięcej reakcji
Najciekawszy wątek
8 Autorzy komentarzy
  Subskrybuj  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
Janusz G.

Brawo Pabianicka Lewico! Czekam, aż was znajdę i oddam podpis 🙂 Do zobaczenia na ulicach 😉

MMM

Brawo

Zibi

Dlaczego wasz kandydat ma w mieszkaniu zdjęcie Che Guewara? Zamierza jak on wprowadzić obozy koncentracyjne dla homoseksualistów? Czy wymordowac 70 mln ludzie w czasie pokoju jak Mao Zedong, którego zdjęcie też trzyma w mieszkaniu? Skrajna lewica i prawica powinny być zakazane.

Giordano Bruno

No tak, ale na razie skrajna lewica sprawuje władzę w Polsce i przez kilka lat nie da się jej zdelegalizować.

Zibi

Po pierwsze : wasz, czyli czyj. Bądź bardziej precyzyjny.
Po drugie : w domu możesz sobie tryzmać wszystko, na co pozwalają stosowne przepisy. Przed Che, byli lepsi. Po Mao, też, jeśli przyjąć proporcję. A ty się nie bój, ” wasz ” kandydat nie wygra, więc spoko. PO, z Kidawą też do kitu, jak swego czasu Ogórek. Kosiniak nie ma szans, a parcie rządu na dudusia, który liże buty kaczorowi jest tak wielkie z marchewkami, że nawet ociemniały, nawet z Alzheimerem i Parkinsonem na niego zagłosuje !
Tak trzymać !

bartekpawel

Byłeś u Biedronia w domu?

AJS

Stare SLD zbierające podpisy pod Biedroniem, kabaret. Za to, że dali radę się uśmiechnąć do zdjęcia, należy się order uśmiechu.
Z drugiej strony w poprzednich wyborach wystawili Ogórek. Wybory prezydenckie najwyraźniej nie są ich mocną stroną.

Aneta

Jak można głosować na p Roberta Biedronia który pluje na Polskę . Jak słucha się jego wystąpień z europarlamentu to jest mi wstyd .Jak ktoś taki może być dobrym prezydentem.

Giordano Bruno

Klasyk pytał niegdyś o to, czy ludożerca może przemawiać w imieniu ludzi, których pożarł. Analogicznie można dziś zapytać o to, czy organizacja obecnie sprawująca władzę w Polsce może przemawiać w imieniu Polaków, jeśli godzi w ich przyszłość. Polaków jest blisko 40 milionów. Ta organizacja liczyła sobie kilka lat temu niespełna 4 000 osób, dziś mniej niż 40 000. Nie utożsamiaj plucia na tę organizację z pluciem na Polskę, bo to rażące nadużycie. Kiedyś odsuniemy tę maluteńką grupkę od władzy, a Polska dalej będzie. Będzie przy tym tym mocniejsza, im bardziej zdecydowanie będziemy przeciwstawiać się działalności tej niewielkiej organizacji i bronić… Czytaj więcej »

xyz

Wstyd, to kraść i z d… spaść !
” Pluje „, bo ma rację, mówiąc o łamaniu zasad państwa prawa przez pisdzielstwo w TK I SN !