Strona główna Aktualności Polityka Jedynka PiS z naszego okręgu pokazała środkowy palec siedząc w ławie sejmowej

Jedynka PiS z naszego okręgu pokazała środkowy palec siedząc w ławie sejmowej

54
fot. Kancelaria Sejmu / Łukasz Błasikiewicz
Skandaliczne zachowanie Joanny Lichockiej – lokomotywy wyborczej Prawa i Sprawiedliwości w okręgu sieradzkim, podczas posiedzenia w Sejmie RP.

Do incydentu doszło zaraz po po tym, jak Sejm odrzucił sprzeciw Senatu ws. wsparcia kwotą 1,95 miliarda złotych mediów publicznych. Marszałek Senatu Tomasz Grodzki chciał, aby pieniądze te trafiły do szpitali onkologicznych na walkę z nowotworami. Posłanka z naszego okręgu pokazała wtedy w stronę posłów z opozycji środkowy palec.

– Wieczorem w Sejmie Lichoca zażarcie broniła wsparcia dla TVP. Oceniała, że uchwała Senatu (odrzucająca rekompendatę) jest skandaliczna. Przekonywała, że media publiczne w obecnym kształcie, w tym TVP, są – jak mówiła – „potrzebne Polakom” – czytamy na stronie radiozet.pl.

Po incydencie posłanka próbowała się tłumaczyć na Twitterze:

„Szanowni Państwo, gdybym chciała pokazać gest środkowego palca posłom PO, którzy po chamsku zachowywali się na sali plenarnej to bym to zrobiła. Przesuwałam dwukrotnie palcem pod okiem, energicznie bo byłam zdenerwowana. Nic więcej , a politycy PO sądzą po sobie. To ich styl” – napisała Lichocka.

Na nagraniach wideo wyraźnie widać, że to nie było zwyczajne „przesuwanie palcem pod okiem”:

Joanna Lichocka startowała do Sejmu z okręgu sieradzkiego zdobyła 45823 głosów z czego 6808 w powiecie pabianickim, a 3642 w samych Pabianicach. Podczas kampanii wyborczej promowała się kilkukrotnie w naszym mieście.

Joanna Lichocka na rynku w Pabianicach obiecuje ulgi ZUS dla przedsiębiorców

REKLAMA
Subskrybuj
Powiadom o
54 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments

Jaki Kaczyński, tacy posłowie !

Trudno nie zgodzić się z tezą Pana Redaktora. To faktycznie wypisz, wymaluj lokomotywa, jak z opisu najwybitniejszego znawcy lokomotyw:

Ciężka, ogromna i pot z niej spływa:
Tłusta oliwa.
Stoi i sapie, dyszy i dmucha, […]
Już ledwo sapie, już ledwo zipie”

jak się patrzy na działania opozycji to po prostu czasem brak słów i stąd taka reakcja

A które konkretnie działanie opozycji przeszkadzało Ci w trakcie tego posiedzenia sejmu? Czyżby wniosek o skierowanie środków do ochrony zdrowia na leczenie nowotworów? To przecież temu głosowaniu towarzyszył gest ze zdjęcia.

nie wierz w wszystko co pokazują w obojętnie jakich mediach. Jeśli widziałeś to w transmisji na żywo do zabieraj głos bruno bananie

Ja nie wierzę we wszystko, co pokazują w obojętnie jakich mediach. Wiem jednak, że kiedy łapią Jarosławów za ręce w czasie kradzieży, to oni zaprzeczają temu, że to ich ręce. Bolszewizm jednak kiedyś minie i wtedy spadną Ci łuski z oczu.

Ja zdawałem maturę z historii i piątkę miałem więc nie pisz mi to o bolszewiźmie. A teraz poproszę tych co nie zrozumieli i łapkę w dół.

Zgaduję, że zdawałeś ją w Niemczech. Tam piątka to coś w rodzaju dwójki u nas. W związku z tym pozwolę sobie przypomnieć Ci, że bolszewizm to forma sprawowania władzy, w której mniejszość inscenizuje, że reprezentuje większość. Poprzedni bolszewicy mogli liczyć na 30% głosów, więc zwołali zjazd wyborczy nie powiadamiając o tym frakcji większościowych. W ten sposób zyskali przewagę. By to zakamuflować, po zjeździe okrzyknęli się większością, stąd mylące określenie w nazwie tej formacji. Obecni bolszewicy w poprzednich wyborach uzyskali 18,57%, zaś w ostatnich poparło ich mniej niż 27% (chyba 26,6%). Stanowią zatem mniejszość, niczym ich ideowi poprzednicy, ale ich elektorat… Czytaj więcej »

Oj Jarosławie!! Myślisz że ludzie to ciemnoty i dadzą łapkę w górę bo sobie wymyśliłem taki happening . Ps. To jak historia to Human także za dużo to się nie nauczyłaś..

RafalPAB
Na tory !

Ale timing. Człowiek o nazwisku na cztery litery ogłosił, że jego autobus wraca (sic!) na tory. Jak tu walczyć z piractwem drogowym Panie xyz, jak walczyć?

Panie G-B ?
Kiedyś był na to sposób, rozkręcali szyny – to raz.
Dwa : sprawa dla R-B, bo każdą kobietę po kolizji wysyła w swych komentarzach na tory a teraz swym wpisem też spowodował kraksę !

Ale jaka reakcja. Przecież ona tylko oko czy policzek podcierała. Czyli jednak nie wierzysz w jej głupie tłumaczenia? Przyznajesz rację, że pokazała to co pokazała?
Czy może jesteś świnią która mówi, że deszcz pada kiedy plują jej w ryj

To jest fake news. Jest masa nagrań i zdjęć, na których widać, że Lichocka ma taki niefortunny odruch pocierania twarzy środkowym palcem.
Nie bawmy się w przedszkole, kto komu pokazał palca.

Jeżeli ma taki odruch, to się to leczy. Rozumiem, że ten szyderczy śmiech też jest odruchem….

Jasne ! niektórzy nawet Hitlera i Stalina usprawiedliwiają !

samo slowo SIERADZ juz mowi wszystko bo to taki POLSKI HAMBURG – miasto chamow i burkow 😀 i pani poslanka ladnie to pokazala brawo pieknie pani wyglada

Pabianice to pełna kultura. Zapewne. !

w 2023 roku trzeba iśc na wybory i głosować tak aby pokonać PiS proszę wyborcy zróbcie to 🙂

Zgadzam się. Jednak warto rozważyć inne kandydatury niż z PO.

Pokonać dziś PiS, może tylko ulica …

Zorganizujmy coś w końcu pokażmy im że mamy ich dość ale niech wyjdą wszyscy Ludzie motywujmy się

To się zmotywuj człowieku jak Ci żle. Tadeusz wajchę przełóż i będzie lepiej. Najlepiej idź się przewietrzyć na ulicy

… i zagranica.

Ta sama zagranica wspiera nas, gdy przeciwstawiamy się bolszewizmowi, która pomagała nam w walce z komunizmem.

Inna zagranica pomagała utrzymać komunizm. Zagranica ma tylko interesy, żadnych sympatii. Wiara w to, że zagranica popiera jasną stronę mocy to naiwność. Zapraszanie zagranicy do interwencji w Polsce to zdrada – oczywiście, że także gdy robi to PiS.

” Inna zagranica pomagała utrzymać komunizm. ” …
No, nie rób z siebie nabiału. Żyliśmy w sowieckiej niewoli, bo udupili nas Angole z Jankesami w Jałcie !
Ostatnio Trampek powiedział ” Polska ? Kocham ten naród, oni za wszystko płacą „… Za co nas kocha ? … A my ich kochamy od czasów Pułaskiego i Kościuszki…

Przede wszystkim San Escobar !

Z ostatniej chwili ! Za heroiczną walkę w obronie interesów TVP Pani Poseł Lichocka została mianowana jej v-ce Prezesem. Mandat po Niej przejmuje Pan Krzysztof Ciebiada !

Nie wierze. A jednak udało mu się wgryzć. Krzysiu ma moc. Czyli teraz ruszymy z planami . Pan Poseł zacznie działać

Gorszy sort dziękuję osłance Lichockiej za podarunek walentynkowy dla PAD.

Niczego nie uczymy się z historii
Polski Izraela Niemców USA.
Dojście do władzy,
Przejecie urzedow, sądow
i ustawienie prawa tak,
zeby scigac, karać innych,
samemu będąc bezkarnym.
Robienie podziałów społecznych napuszczanie ludzi na siebie, jako wrogów społecznych .
To stare metody z ostatniej 100 letniej historii
Której celem było przyjęcie majątku państwa,
Wymordowanie społeczeństw, zamknięcie ludzi myślących i krytykujacych .
A to wszystko w ramach zgody społecznej,
zgody według obowiązującego prawa.
Tzw.mandatu społecznego.

Szkoły i TVP nie uczą historii.
Skoro nie dostrzegamy, że te wszystkie numery przez partię rządzącą
już były nie tak dawno przerabiane.

Na całym filmie trochę to inaczej wygląda. Ale dobrze pokazała tym donosicielom i konfidentom.

Wpis daw godzien istoty o IQ ameby. Goowno wie, bo jest li tylko prostym ogniwem w pisim przekazie dnia. Od takich istot nie można więcej wymagać. Przecież ich nikt nie przekona, że białe jest białe, a czarne jest czarne. Naprawdę.

Fajnie, że uważasz się za amebę i to że goowno wiesz.

Organizacja, do której należy ta lokomotywa, jeszcze kilka lat temu stanowiła mniej niż dziesiątą część promila populacji Polski. Dziś jej liczebność zbliża się do promila. To wręcz nieistniejąca grupka. Atakuje jednak teraźniejszy i przyszły byt Polski oraz jej pozycję w świecie. Co my jej takiego zrobiliśmy, że nas tak zawzięcie atakuje? Najbardziej zażarcie, gdy bronimy standardów życia demokratycznego. Dlaczego jej wyznawcy mają nam za złe, że bronimy się przed zdziczeniem życia publicznego?

Ty chyba zapomniałeś kto pierwszy tyrał za kapusia w Brukseli !

w tej dyskusji powiem krótko gdyby pojawiła się jakaś świeża partia naprzykład Młodzi Demokraci zagłosowałbym na nich

Brawo dla wyborców tej prostaczki. Najwyraźniej, identyfikują się z jej „wyrafinowanym” zachowaniem.

Ona wyjaśnia, że zachowała się zwyczajnie. Jest wulgarna, ergo zachowując się wulgarnie postąpiła w sposób typowy dla siebie i swojej formacji.

Wyrwana z monotonii dokonała przemieszczenia palca z innej części ciała.

Jak podaje WP.pl
„Sama Joanna Lichocka zapewnia,
że prezes PiS nie był zawiedziony jej postawą i zrozumiał jej tłumaczenia. – Wyjaśniłam sytuację – mówi posłanka.

Wedle naszych informacji, nie poniesie ona prawdopodobnie konsekwencji w ramach klubu parlamentarnego Prawa i Sprawiedliwości.
O tym formalnie zadecyduje prezydium klubu PiS. Nie zostanie także ukarana – inaczej niż miało to miejsce wcześniej w przypadku posłów opozycji – przez marszałek Sejmu.”

Przecież, to jedna i ta sam szajka !

I dlatego teraz jednak nie będzie pracowała w sztabie tego na cztery litery? Szkoda, stanowiliby komplet.

Uwaga, apeluję do administratora. Uprzejmie proszę o zablokowanie możliwości komentowania tematów politycznych. To tylko nakręca obrażanie sie na wzajem, nie wspominając o nie cenzuralnym języku. To nie prowadź do niczego dobrego w naszym społeczeństwie.

Tu dyskusja toczy się na temat wulgarności zachowania pewnej nieokrzesanej kobiety. Uważasz, że to polityka? Moim zdaniem debatujemy o dobrych obyczajach.

Apeluj najpierw do kaczora, bo to jego szajka rozpętała w polskim narodzie hejt i trollowanie nienawiści !

Ale dajecie się manipulować. Jak Palikot penisem machnął w sejmie to jakoś cisza była, a teraz gowno burza z jestem.

Jego wyborczy ocenili to jako niestosowne i popadł w zapomnienie. Przypominają go tylko jego dawni najzagorzalsi zwolennicy. Jeśli i wyborcy lokomotywy tak postąpią, będziemy mieli do czynienia z końcem bolszewizmu.

Zapomniałeś o paru jeszcze innych incydentach, ale dzięki PiS przecież miało być lepiej a nie jest !

Palikot machnął wibratorem
żeby obudzić posłów, zaszokowac ich
i skłonić do myślenia ws o gwałt
i ukrywanie tego przez policję .
A tu chodzi o „przeglosowalismy 2 mld dla siebie na osłupienie i co mi zrobisz ???”

Cóż, panienka pokazała faka. Kropka. Jej tłumaczenie w stylu dziecka z piaskownicy tylko to potwierdza. Sposób w jaki to zrobiła również jest nieistotny. Prawdę mówiąc jest to smutne, że takie rzeczy dzieją się parlamencie…

Hańba!!!

comment image