Strona główna Styl życia Ludzie Brat i siostra zostali finalistami konkursów piękności

Brat i siostra zostali finalistami konkursów piękności

0
Konkurencja była duża, ale pierwszy sukces już za nimi. Rodzeństwo z Ksawerowa powalczy o tytuły najpiękniejszych – Mateusz Krata dostał się do finału konkursu na Mistera Ziemi Łódzkiej, a jego młodsza siostra będzie ubiegała się o koronę Miss Nastolatek. 

Pomysł, by wziąć udział w castingu przyszedł do głowy najpierw Weronice. Ostatecznie pojawili się na nim oboje.

– Początkowo chciałem jedynie okazać siostrze jak największe wsparcie, ale bliscy zaczęli mnie namawiać, skutecznie, abym również spróbował swoich sił – śmieje się Mateusz.

To była dobra decyzja. Spośród wszystkich chętnych, z całego województwa, wybrano tylko szesnastu mężczyzn. Nasz finalista przyznaje, że życie przewróciło mu się do góry nogami, gdy na ekranie telefonu wyświetliła się wiadomość „Witaj w gronie Finalistów Mister Ziemi Łódzkiej 2020”

– To było piękne uczucie – przyznaje. – Mam teraz wielką motywację do pracy nad samym sobą oraz w dążeniu do sukcesu.

Jest absolwentem technikum informatycznego w Zespole Szkół nr 2, ukończył również pierwszy stopień szkoły muzycznej w Pabianicach (gra na waltorni). W wolnym czasie pisze wiersze.

Muzykę kocha również Weronika, która została jedną z szesnastu finalistek konkursu Miss Nastolatek Ziemi Łódzkiej. Podobnie jak brat uczęszczała do pabianickiej szkoły muzycznej – bardzo lubi grać na pianinie i komponuje własne utwory. Na co dzień jest uczennicą I Liceum Ogólnokształcącego.

Rodzeństwo nie posiada się z radości.

– Marzenia są po to, aby je spełniać! Trzymajcie za nas kciuki! – mówi Mateusz.

Jak powiedzie się rodzeństwu, czas pokaże – gala finałowa odbędzie się w maju. W ubiegłym roku tytuł Mistera Ziemi Łódzkiej „powędrował” do pabianiczanina Piotra Woźniaka (więcej pisaliśmy o tym TUTAJ).

REKLAMA
Subskrybuj
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments